Bilgi­čžÜ

• Konbuyu ba┼člatan Bilgi
  • Toplam 4 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bilgi taraf─▒ndan olu┼čturulan Bilgi­čžÜ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 265 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 4 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Bilgi­čžÜ
Konbuyu ba┼člatan Bilgi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Elif kpln
B

Bilgi

Guest
Merhaba k─▒zlar ben yeni hamileyim neler yapmam gerekiyor neler yapmamam gerekiyor bilgi verir misiniz ­čśŐ

Toplu cvb­čśéMariya ­čî╝

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ubat 2021
Merhaba k─▒zlar ben yeni hamileyim neler yapmam gerekiyor neler yapmamam gerekiyor bilgi verir misiniz ­čśŐ
M├╝barek olsun in┼čallah can─▒m ­čśŹ. Unutma bizler bu d├╝nyadaki en b├╝y├╝k mucizelere sahibiz ve ├žok mutlu olmam─▒z gerekiyor. Allah'─▒n bize l├╝tfetti─či bu mucizeyi korumam─▒z laz─▒m. A─č─▒r i┼č yapmaman gerekiyor. Elinden geldi─čince d├╝zenli beslenmeye bak . Yemek yemeyip mideni buland─▒r─▒rsan do─čuma kadar b├Âyle devam eder. Bende ba┼čta midemi buland─▒r─▒p bir┼čey yemedim tabi bu istemsizce olan bir ┼čeydi ancak h├ól├ó bir┼čey yiyemiyom ve bu bana geriye sadece mide a─čr─▒s─▒ b─▒rakt─▒. Kat─▒ yiyecekler yiyemezsen bile ├žorba i├ž s├╝rekli d├Ârt ay bitene kadar. Ben ├Âyle yapm─▒┼čt─▒m. Ve ila├žlar─▒n─▒ ihmal etme fazla yorulma bol bol meyve sebze ve su t├╝ket bu d├Ânemler a┼č─▒r─▒ stresli ge├žiyor sen stres, gerginlik ve ├╝z├╝nt├╝ den uzak durmaya bak . Yani mutlu olmak i├žin bahaneler ├╝ret­čą░ÔÖą´ŞĆ hay─▒rl─▒s─▒yla kuca─č─▒na al─▒rs─▒n in┼čallah..

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Sa─čl─▒kl─▒ dengeli beslen yeter cnm

T├╝m sayfalar y├╝klendi.