Bilgi🧚

• Konbuyu başlatan Bilgi
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bilgi tarafından oluşturulan Bilgi🧚 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 437 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi🧚
Konbuyu başlatan Bilgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
B

Bilgi

Guest
Merhaba kızlar ben yeni hamileyim neler yapmam gerekiyor neler yapmamam gerekiyor bilgi verir misiniz 😊

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba kızlar ben yeni hamileyim neler yapmam gerekiyor neler yapmamam gerekiyor bilgi verir misiniz 😊
Mübarek olsun inşallah canım 😍. Unutma bizler bu dünyadaki en büyük mucizelere sahibiz ve çok mutlu olmamız gerekiyor. Allah'ın bize lütfettiği bu mucizeyi korumamız lazım. Ağır iş yapmaman gerekiyor. Elinden geldiğince düzenli beslenmeye bak . Yemek yemeyip mideni bulandırırsan doğuma kadar böyle devam eder. Bende başta midemi bulandırıp birşey yemedim tabi bu istemsizce olan bir şeydi ancak hâlâ birşey yiyemiyom ve bu bana geriye sadece mide ağrısı bıraktı. Katı yiyecekler yiyemezsen bile çorba iç sürekli dört ay bitene kadar. Ben öyle yapmıştım. Ve ilaçlarını ihmal etme fazla yorulma bol bol meyve sebze ve su tüket bu dönemler aşırı stresli geçiyor sen stres, gerginlik ve üzüntü den uzak durmaya bak . Yani mutlu olmak için bahaneler üret🥰♥️ hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar