Biliyorsunuz eşimle küsüm daha size sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Biliyorsunuz eşimle küsüm daha size sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,405 kez görüntülenmiş, 123 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biliyorsunuz eşimle küsüm daha size sorum olacak
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Anneler biliyorsunuz eşimle konuşmuyorsun o video yüzünden 3 gündür peşimde dolaşıyor barışalım yeter pişmanım diyor sizce ne yapayım barışayımmı çogunluk ne diyor
Fazla naz iyi değil, adamın canına tak eder başkasına gönlü kayarsa o zaman görürsün. Onların da insan evladı olduğunu unutmamak lazım. Burdaki çoğunluğa bakarak evlenmedin bu konuyu buraya sorman da saçma bence, 🤗

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Anneler biliyorsunuz eşimle konuşmuyorsun o video yüzünden 3 gündür peşimde dolaşıyor barışalım yeter pişmanım diyor sizce ne yapayım barışayımmı çogunluk ne diyor
Sibelcigim konuya hakim değilim malum telefonu elime çok alamıyorum ama ne olursa olsun eşinle arana mesafe koyma soğukluk girmesin canım evin bereketi olmaz der hep annem hele birde yatağını asla ayırma çok ciddi birsey olmadığı sürece madem hatasının farkında çok uzatma derim ben tabi tercih senin

Sybm

Guest
rank
Fazla naz iyi değil, adamın canına tak eder başkasına gönlü kayarsa o zaman görürsün. Onların da insan evladı olduğunu unutmamak lazım. Burdaki çoğunluğa bakarak evlenmedin bu konuyu buraya sorman da saçma bence, 🤗
Sana saçma geliyorsa cevap yazma gülüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sibelcigim konuya hakim değilim malum telefonu elime çok alamıyorum ama ne olursa olsun eşinle arana mesafe koyma soğukluk girmesin canım evin bereketi olmaz der hep annem hele birde yatağını asla ayırma çok ciddi birsey olmadığı sürece madem hatasının farkında çok uzatma derim ben tabi tercih senin
Filizim çok güzel konuştun cnm benim Sagol

Barış bence kuzum baya oldu konusmayali al karşına konuş ilk önce de ki bikdaha olursa asla affetmem de seni koyar giderim de gözünü Korkut azcik canım bida yapamasin

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Sana saçma geliyorsa cevap yazma gülüm

Sende sağol bitanem Rabbım eşine de hidayet versin inşallah üzmez seni bir daha 🥰🥰🥰

Sybm

Guest
rank
Barış bence kuzum baya oldu konusmayali al karşına konuş ilk önce de ki bikdaha olursa asla affetmem de seni koyar giderim de gözünü Korkut azcik canım bida yapamasin
Aynen şimdi dişarda bi gelsin bakalım bugün barışırsam akşam işim yaş 😂😂😂

Sende sağol bitanem Rabbım eşine de hidayet versin inşallah üzmez seni bir daha 🥰🥰🥰
İnşAllah cümlesinin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.