Biliyorum konu çok alakasız ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Biliyorum konu çok alakasız ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biliyorum konu çok alakasız ama
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
Normalde eşim birlikte olmak için can atar ama iki aydır bana yanaşmıyor hadi yanasmayi geçtim beni öpmüyor, satılmıyor bile şehir dışında çalışıyor 15 günde bir gelitoryanıma hiç mi ölemiyorsun beni diyorum susuyor konuşmuyor sizce başka kadın bulmuş olabilir mi çok soğuk davranıyor 26+3 günlük hamileyim moralm çok bozuk 🥺😔
Canım belki işle ilgili bi derdi vardır hemen en kötüsünü düşünme sıkma canını vesveselere kapılma 🙂

Yaa kıyamam sana deme öyle canım benim benim eşim hamilelik boyu yaklaşamaz iki hamileliğimde de 40 çıkana kadar bekler bebeğe bir şey olur diye korkuyorlar seninle alakalı değildir kuzum 🙏
Benim eşimde hamileligim riskliydi ikinci hamileligim bide ondan öncesinde de bebeğimi kaybettiğim için korkuyordu hani bebeğe bisey olur diye yaklasmiyordu zaten 40 ım çıkmadan da yurtdışına işe gitti 6 ay sonra geldi yani sende aklına kötü şeyler getirme bebisine bisey okur diye korkuyordur canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Normalde eşim birlikte olmak için can atar ama iki aydır bana yanaşmıyor hadi yanasmayi geçtim beni öpmüyor, satılmıyor bile şehir dışında çalışıyor 15 günde bir gelitoryanıma hiç mi ölemiyorsun beni diyorum susuyor konuşmuyor sizce başka kadın bulmuş olabilir mi çok soğuk davranıyor 26+3 günlük hamileyim moralm çok bozuk 🥺😔
Canim uzulme.ben 8 aylik hamileyim esim.hic bene tokunmadi bebeyin sagliqi icjn

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ay kiyamam ben 8 haftaligim daha karnim yok bişeyim yok benden kaçiyor dikat dikat et sıkıştırma diye :)

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde hamileligim riskliydi ikinci hamileligim bide ondan öncesinde de bebeğimi kaybettiğim için korkuyordu hani bebeğe bisey olur diye yaklasmiyordu zaten 40 ım çıkmadan da yurtdışına işe gitti 6 ay sonra geldi yani sende aklına kötü şeyler getirme bebisine bisey okur diye korkuyordur canım
Yok canım ben kötü düşünmem zaten ikinci hamileliğim ilkinde de böyle korkardı yaklaşmazdı o yüzden sorun etmedim hiç 😇

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci gebeliğim 39 haftalık hamileyim iki gebeliğim dede asla birlikte olmadık 3 aydan itibaren çünkü korkuyor hep diyor bebeğe birşey olsa 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.