Sorum var Biliyorum mümkün değil ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan Biliyorum mümkün değil ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biliyorum mümkün değil ama
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hayırlısıyla 10 haftalık olcak gebeliğim biliyorum mümkün değil ama sanki hafif bı hareket var gaz olsa anlarım ama pıt pıt bı kibirdama var sanki sizdede böyle oluyo mu

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
İlk hareketlerini iki çocuğumda da 12 13. Haftalarda hissetmiştim balık kayması ya da minik kelebek kanadı kırpıntısı gibi ama zayıfsan bence hissedebilirsin. Belki gaz da olabilir ama anneler hisseder bence bebeğini 🥰 hatta erkekse erken hissedersin derler😁

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
İlk hareketlerini iki çocuğumda da 12 13. Haftalarda hissetmiştim balık kayması ya da minik kelebek kanadı kırpıntısı gibi ama zayıfsan bence hissedebilirsin. Belki gaz da olabilir ama anneler hisseder bence bebeğini 🥰 hatta erkekse erken hissedersin derler😁
Vala 70 kiloyum ama ikinci gebeliğim bebek hareketleriyle ayni

Evet cnm benimde ilk 15 haftalık hissetim erkek çıktı şimdi 2 gebelik onuda 13 hissetim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hareket olup olmadığını bilmiyorum ama çok güzel bı his☺️
Aynen cnm 😍

Erkekler erken hissedilir diye biliyom cnm

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm benimde ilk 15 haftalık hissetim erkek çıktı şimdi 2 gebelik onuda 13 hissetim

Aynen cnm 😍

Erkekler erken hissedilir diye biliyom cnm
Canim böyle şeylere inamiyorum ben cinsiyet tahminlerine 🤷🏻‍♀️

Hareket olup olmadığını bilmiyorum ama çok güzel bı his☺️
🥰😘İki haftamiz var hisederiz bende çox duyqulaniyirum 🥺iki qizmidan bayadir gebe kalamiyordum kaldiklarimda düşük oldu inşalh sağ salim başa vururz

🥰😘İki haftamiz var hisederiz bende çox duyqulaniyirum 🥺iki qizmidan bayadir gebe kalamiyordum kaldiklarimda düşük oldu inşalh sağ salim başa vururz
İnssallah cnm🤲🙏

Bende öyle duydum kesin demiyom

Tüm sayfalar yüklendi.