Bir bakarmisiniz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Bir bakarmisiniz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 499 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Bir bakarmisiniz kizlar
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilkez başıma geldi internetten baktım yumurtlama günü bazıları yumurta çatlama falan yazıyor benm şimdi sol kasigim ağrıyor ve wc de beyaz seffaf böyle beyaz silikon gbi internettede yumurta akı gbi diyor aynı o şekilde uzun bir şekilde yapışkan seffaf birsey geldi ne demek oluyor anlam veremedim ilkez de görünce böylede İnternet yazınca kafam takıldı bu arada eşimde korunuyor hap aldim adet olma günümü bekliyorum içmek için adetim ocağın 1 de olmuştum şimdi bu ne demek oluyor bie korktum doğum yapalı 2 buçuk ay oldu

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilkez başıma geldi internetten baktım yumurtlama günü bazıları yumurta çatlama falan yazıyor benm şimdi sol kasigim ağrıyor ve wc de beyaz seffaf böyle beyaz silikon gbi internettede yumurta akı gbi diyor aynı o şekilde uzun bir şekilde yapışkan seffaf birsey geldi ne demek oluyor anlam veremedim ilkez de görünce böylede İnternet yazınca kafam takıldı bu arada eşimde korunuyor hap aldim adet olma günümü bekliyorum içmek için adetim ocağın 1 de olmuştum şimdi bu ne demek oluyor bie korktum doğum yapalı 2 buçuk ay oldu
Erken gebelik testi yap

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
O dediğin akıntı normal canım benim adete yakın o akıntı hep olur hatta adete bir kaç gün kala daha da yoğun oluyor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal canım endişe etme bende de oluyor doğumdan bir süre daha devam edip durmuştu sonra her regl öncesi oluyordu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkez oldu canm tedirgin oldum ister istemez korktum valla kuzum bir an kafama takildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbım olmayanlara nasip etsin insalalh kuzum
Hmm anladım canım aslında kadınlarda beyaz akıntı normal birşey dediğim gibi korkmana gerek yok bendede oluyor adete yakın daha fazla

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım endişe etme bende de oluyor doğumdan bir süre daha devam edip durmuştu sonra her regl öncesi oluyordu
Aman kuzum normal birşey olsun hap aldım adet olmayi bkliyorum yeminle ya adama diyorum eminsin dimi kendinden diye 😀

Hmm anladım canım aslında kadınlarda beyaz akıntı normal birşey dediğim gibi korkmana gerek yok bendede oluyor adete yakın daha fazla
Beyaz akıntı hamilelik zamanımda süt kivmda gelir di normalde akıntısı olan biri değilim çok idrar yolu enfeksiyonu olan da biri değilim cnm o yüzden böyle görünce korktum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aman kuzum normal birşey olsun hap aldım adet olmayi bkliyorum yeminle ya adama diyorum eminsin dimi kendinden diye 😀

Beyaz akıntı hamilelik zamanımda süt kivmda gelir di normalde akıntısı olan biri değilim çok idrar yolu enfeksiyonu olan da biri değilim cnm o yüzden böyle görünce korktum
Anladım canm yok enfeksiyondan kaynaklanmıyor zaten doğumdan sonra insanın vücudu değişiyor yeni yeni şeyler çıkıyor 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar