Bir bakarmisiniz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Bir bakarmisiniz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Bir bakarmisiniz kizlar
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Normal bence birtanem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aman kuzum normal birşey olsun hap aldım adet olmayi bkliyorum yeminle ya adama diyorum eminsin dimi kendinden diye 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beyaz akıntı hamilelik zamanımda süt kivmda gelir di normalde akıntısı olan biri değilim çok idrar yolu enfeksiyonu olan da biri değilim cnm o yüzden böyle görünce korktum
Alparslan nasıl canım hiç soramadım sana da

Kızlar ilkez başıma geldi internetten baktım yumurtlama günü bazıları yumurta çatlama falan yazıyor benm şimdi sol kasigim ağrıyor ve wc de beyaz seffaf böyle beyaz silikon gbi internettede yumurta akı gbi diyor aynı o şekilde uzun bir şekilde yapışkan seffaf birsey geldi ne demek oluyor anlam veremedim ilkez de görünce böylede İnternet yazınca kafam takıldı bu arada eşimde korunuyor hap aldim adet olma günümü bekliyorum içmek için adetim ocağın 1 de olmuştum şimdi bu ne demek oluyor bie korktum doğum yapalı 2 buçuk ay oldu
Benimde öyleydim ama tst yaptım negatif çıktı normal canım ama için rahatltmak istiyorsan bı test yap derim hakkında hayirlisi canim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ilkez başıma geldi internetten baktım yumurtlama günü bazıları yumurta çatlama falan yazıyor benm şimdi sol kasigim ağrıyor ve wc de beyaz seffaf böyle beyaz silikon gbi internettede yumurta akı gbi diyor aynı o şekilde uzun bir şekilde yapışkan seffaf birsey geldi ne demek oluyor anlam veremedim ilkez de görünce böylede İnternet yazınca kafam takıldı bu arada eşimde korunuyor hap aldim adet olma günümü bekliyorum içmek için adetim ocağın 1 de olmuştum şimdi bu ne demek oluyor bie korktum doğum yapalı 2 buçuk ay oldu
Adet gününe yakın o tür akıntılar olabiliyor canım
Beklenen adet günün geldi mi

Tüm sayfalar yüklendi.