Bir göbüş meselesi 😅😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bir göbüş meselesi 😅😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,266 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bir göbüş meselesi 😅😅
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Ya iki hafta önce göbeğim baya aşağı inmişti kardeşim eşim annem falan hep söylüyordu bu hafta tam göğsümün altında sanki yukarı çıkmış gibi olabilir mi ki aşağı inmesi gerekmiyor mu 😅😅😅
Benim kizda oyle cnm gogsumun tam altinda poposu oldugunu felan hissede biliyorum o derece resmen hareket edince gogsum agriyo herkes assagladi inmis diyo ama yok nerde😂😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizda oyle cnm gogsumun tam altinda poposu oldugunu felan hissede biliyorum o derece resmen hareket edince gogsum agriyo herkes assagladi inmis diyo ama yok nerde😂😂😂
Kız benimde öyle hatta doktora sormuştum tam sağ göğsümün altında poposu varmış ama inmişti aşağı biraz rahatlamıştım şimdi yine yukarda takılıyor 😅😅

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
İlki de sezaryan olmuştu o yüzden ikinciyi de sezaryan istedik canım normal doğum yapabilirsin ama ilk sezaryan olduğu için riskleri var dedi doktorum eşimde riske atmayalım tekrar sezaryan düşün falan diyince bende vazgeçtim açıkçası
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah iyi bakmışım bebeğime deseydin ya canım salak bu insanlar ya 😅
Okudugum seylere gore sanirim sinirli sayida sezeryan olabiliyorsun ve sezeryaninda riskleri var bunlardan bi tanesi rahim yapismasi gibi falan..aslinda normal dogum biraz agrili ama dogdumu bitip gidiveriyo.. ileriye yonelik cocuk dusunursende sezeryan gibi kisitlamiyor.. tabi ki herkes kendini en iyi bilir.. ne istedigini uygun olanini kisi kendi belirleyebilir.. sadece bilgi paylasimi amaciyla yazmak istedim birde bende merak ettim sezaryan sonrasi normal dogum yaparsak ne gibi riskleri oluyor..

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Elimden geldiği kadar dinleniyorum canım Allah Allah neden yukarı çıkarlar acaba bak merak ettim normalde her hamile den duyarım illa ki son haftalar indiğini falan söylerler zaten sezaryan olcak istediği kadar çıksın ama rahatsız ediyor sıpa 😅😅 biraz aşağı inmişti rahat etmiştim şimdi tekrar yukarıya zorluyor 🤦‍♀️😅😅
Benimde çok ittiler kaburgam kırıldı resmen itiyorlar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Okudugum seylere gore sanirim sinirli sayida sezeryan olabiliyorsun ve sezeryaninda riskleri var bunlardan bi tanesi rahim yapismasi gibi falan..aslinda normal dogum biraz agrili ama dogdumu bitip gidiveriyo.. ileriye yonelik cocuk dusunursende sezeryan gibi kisitlamiyor.. tabi ki herkes kendini en iyi bilir.. ne istedigini uygun olanini kisi kendi belirleyebilir.. sadece bilgi paylasimi amaciyla yazmak istedim birde bende merak ettim sezaryan sonrasi normal dogum yaparsak ne gibi riskleri oluyor..
Evet riskleri fazla olmasaydı bende denemek isterdim canım en azından denedim derdim ama iki ayrı doktor da aynı şeyleri söylemesi düşündürdü rahim yırtılması ssvd sonrası sık olabiliyormuş rahmi kaybetmeye kadar gidebilir çünkü önceden içten atılmış dikişler var hadi onları da bir şekilde göz ardı etsen bile bebek de sorun olabilir diyince zaten direkt vazgeçtim normal yada sezaryan herşey olabilir ama bile bile riske atmak istemedim

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Evet riskleri fazla olmasaydı bende denemek isterdim canım en azından denedim derdim ama iki ayrı doktor da aynı şeyleri söylemesi düşündürdü rahim yırtılması ssvd sonrası sık olabiliyormuş rahmi kaybetmeye kadar gidebilir çünkü önceden içten atılmış dikişler var hadi onları da bir şekilde göz ardı etsen bile bebek de sorun olabilir diyince zaten direkt vazgeçtim normal yada sezaryan herşey olabilir ama bile bile riske atmak istemedim
Anladim , kesinlikle haklisiniz bilgilendirmeniz icin cok tesekkur ederim :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar