Bir hafta ileride olan bebek

• Konbuyu başlatan Sipsip
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sipsip tarafından oluşturulan Bir hafta ileride olan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,559 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir hafta ileride olan bebek
Konbuyu başlatan Sipsip
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maviş
S

Sipsip

Guest
merhaba 18 haftalık hamileyim kontrole gittim,bir hafta ilerde olduğumuzu söyledi böyle olunca neoluyor ilk gittiğim kontrollerde hep haftamızla uyumlu gidiyorduk

Elfzynpgkhn

Kayıtlı Üye
rank
merhaba 18 haftalık hamileyim kontrole gittim,bir hafta ilerde olduğumuzu söyledi böyle olunca neoluyor ilk gittiğim kontrollerde hep haftamızla uyumlu gidiyorduk
Bnm kizimda oyleydi iri bebek deniyormuş normal doğum sıkinti biraz ilk gebeligim normaldi bunda iri oldgu icin direk sezaryana aldilar

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bana da ilk zamanlar öyle diyordu son zamanlarda büyümesi yavaşladı şimdi de bir hafta geride diyo valla ben bişey anlamadım bu doktorların dediğinden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar