Sorum var Bir kaç sorum var canlar oğlumla ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Bir kaç sorum var canlar oğlumla ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 698 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir kaç sorum var canlar oğlumla ilgili
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kız vallahi gıcık bir yani olduğu için değil gerçekten aynı kicam ve kynanam karışımı birşey doğurmuşum bunu kabullenmek benim için ne kadar zor anlatamam ama gerçekler bunlar 😂😂😂eltim bile diyor Allah kolaylık versin sana bu aynı kaynanamın huyları diyor 😂😂😂
İnsanın sevmediği ot misali😂
Düşün bide ben kendim doğurdum benim vücudumda çıktı yani😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi hülyam inan bende bilmiyorum o kadar iş var ki evde yapılacak bide malum ramazan misafir ağırlamak da başlar bu haftadan sonra ne ara vakit bulup gideceğim bende düşünüyorum devlet randevuları açmıyor özeller de tıklım tıklım randevu vermiyor 🥺 birkaç yeri aradım gelecek hafta arayın dediler randevu yoktu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi hülyam inan bende bilmiyorum o kadar iş var ki evde yapılacak bide malum ramazan misafir ağırlamak da başlar bu haftadan sonra ne ara vakit bulup gideceğim bende düşünüyorum devlet randevuları açmıyor özeller de tıklım tıklım randevu vermiyor 🥺 birkaç yeri aradım gelecek hafta arayın dediler randevu yoktu
Ay ne güldüm ya Allah iyiliğini versin hahahah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar