Sorum var Bir kaç sorum var canlar oğlumla ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Bir kaç sorum var canlar oğlumla ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir kaç sorum var canlar oğlumla ilgili
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İnsallah bırakır kuzum

1.emzigi nasıl biraktirabilirim
2.odasina yatağına nasıl alistirabilirim
3.bezi nasıl biraktirabilirim aslında başlamıştık iyi gidiyordu ama ameliyat olunca yarım kaldı devam etmek istiyorum bez biraktirmaya tuvalete alistirmaya
Oğlum 2bucuk yaşında bu arada ağustos da 3 olucak
İlk sorunu yanitlayabilirim kuzum internette emziğin ucunu kestiklerini görmüştüm konforlu emme sağlanamadığı için kendiliğinden bıraktığı yazıyordu
(Not: benimki emzik kesme işini bana bırakmadı kendi işini kendi halletti dişleriyle kopardı ama hala emiyor 😅 😂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İlk sorunu yanitlayabilirim kuzum internette emziğin ucunu kestiklerini görmüştüm konforlu emme sağlanamadığı için kendiliğinden bıraktığı yazıyordu
(Not: benimki emzik kesme işini bana bırakmadı kendi işini kendi halletti dişleriyle kopardı ama hala emiyor 😅 😂
Benimkide artık büyüdüğü için emziğin emerken hep koparıyor 🤣🤣

Benimkide artık büyüdüğü için emziğin emerken hep koparıyor 🤣🤣
Ya ben alırken özellikle baktım markanın aciklama kısmında koparamaz filan yazıyordu. Gelsinlerde görsünler koparabilir mi koparamaz mi bı emzik olmus 200 lira sürekli emzik mi Alaçam ben bu çocuğa anlamadım😂😂😂 aksiliğini babası sülalesinden almış zaten ondan hep bunlar 😂😂😅😅😂😂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben alırken özellikle baktım markanın aciklama kısmında koparamaz filan yazıyordu. Gelsinlerde görsünler koparabilir mi koparamaz mi bı emzik olmus 200 lira sürekli emzik mi Alaçam ben bu çocuğa anlamadım😂😂😂 aksiliğini babası sülalesinden almış zaten ondan hep bunlar 😂😂😅😅😂😂
Hahahahah çocuğun gıcık bir yanı oldumu. Baba tarafı hahahaha biz süperiz yaaaa hahaha ne güldüm benimkide koparıyor bende markalı. Pahalı aliyom. Yinede koparıyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sen ne zaman detayliya giriceksin 😘

Hahahahah çocuğun gıcık bir yanı oldumu. Baba tarafı hahahaha biz süperiz yaaaa hahaha ne güldüm benimkide koparıyor bende markalı. Pahalı aliyom. Yinede koparıyor
Kız vallahi gıcık bir yani olduğu için değil gerçekten aynı kicam ve kynanam karışımı birşey doğurmuşum bunu kabullenmek benim için ne kadar zor anlatamam ama gerçekler bunlar 😂😂😂eltim bile diyor Allah kolaylık versin sana bu aynı kaynanamın huyları diyor 😂😂😂
İnsanın sevmediği ot misali😂
Düşün bide ben kendim doğurdum benim vücudumda çıktı yani😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi hülyam inan bende bilmiyorum o kadar iş var ki evde yapılacak bide malum ramazan misafir ağırlamak da başlar bu haftadan sonra ne ara vakit bulup gideceğim bende düşünüyorum devlet randevuları açmıyor özeller de tıklım tıklım randevu vermiyor 🥺 birkaç yeri aradım gelecek hafta arayın dediler randevu yoktu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi hülyam inan bende bilmiyorum o kadar iş var ki evde yapılacak bide malum ramazan misafir ağırlamak da başlar bu haftadan sonra ne ara vakit bulup gideceğim bende düşünüyorum devlet randevuları açmıyor özeller de tıklım tıklım randevu vermiyor 🥺 birkaç yeri aradım gelecek hafta arayın dediler randevu yoktu

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar