Bir post iki soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Bir post iki soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 609 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir post iki soru
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet tabiki verebilirsin pekmez ben 6 aylıkken eczaneden hünnap keçiboynuzu pekmezi önerdi kadın aldım bir çay kaşığı verdim faydaları çok ayrıca biz yazın Konya'da çiftliğimiz var orda kendi bahçemizde ki üzümleri toplayıp pekmez yaptık onuda veriyorum arada çok tatlı güzel tadı var keçiboynuzu biraz ağır çünkü misafir menüsüne gelince de etli güveç yanına zeytinyağli yemek meze salata tarzı yap artık bıktım ben yemek yapmayı düşünmekten hep bunu söylerim yemek yapmak kolay düşünmesi zorr kolay gelsin sana da 😘😘😘Azra kuşu da op yerime 😘😘😘

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet tabiki verebilirsin pekmez ben 6 aylıkken eczaneden hünnap keçiboynuzu pekmezi önerdi kadın aldım bir çay kaşığı verdim faydaları çok ayrıca biz yazın Konya'da çiftliğimiz var orda kendi bahçemizde ki üzümleri toplayıp pekmez yaptık onuda veriyorum arada çok tatlı güzel tadı var keçiboynuzu biraz ağır çünkü misafir menüsüne gelince de etli güveç yanına zeytinyağli yemek meze salata tarzı yap artık bıktım ben yemek yapmayı düşünmekten hep bunu söylerim yemek yapmak kolay düşünmesi zorr kolay gelsin sana da 😘😘😘Azra kuşu da op yerime 😘😘😘
Teşekkür ler sumeyram öptüm canım aynen ev hanımlarının çilesi malesef hergun hergun bugün hünkar beğendi yapicam 🤣🙈🙈 dundende biseyler kaldı öyle valla sıkılıyorum bazen mutfakta davet vardı bugün kizim durmuyor gitmek istemiyorum çok huzursuz bişey anlamiyom gittiğim yerde

Sulandırıp ver canım ağır gelebilir Patlıcan kebabı pilav çorba yoğurt ki makarna ayran yanına da tatlı yap canım
Bir anteplinin has yemeği paldircan Kebabi ohh missss ,👍

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
A
Teşekkür ler sumeyram öptüm canım aynen ev hanımlarının çilesi malesef hergun hergun bugün hünkar beğendi yapicam 🤣🙈🙈 dundende biseyler kaldı öyle valla sıkılıyorum bazen mutfakta davet vardı bugün kizim durmuyor gitmek istemiyorum çok huzursuz bişey anlamiyom gittiğim yerde

Bir anteplinin has yemeği paldircan Kebabi ohh missss ,👍
Ayy çok seviyorum hünkar beğendi ilk yaptığımda eşim hünkar beğenmis Bende beğendim dedii😂😂 afiyet olsun şimdiden ☺️🌹

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm güzel annneler kızıma pekmez verebilirmiyim 9 aylık on günlük ikinci sorum misafir menüsü istiyorum sizden şimdiden teşekkürler 💞
Verebilirsin tabi ki kuzum
Bende annemdeyim kavurma pilav mercimek çorbası salata gelin pastası ve cacık var

Tüm sayfalar yüklendi.