Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice6828 tarafından oluşturulan Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,504 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor.
Konbuyu başlatan Hatice6828
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Hatice6828

Kayıtlı Üye
rank
Bu takip programında bunu fark ettim. Boş şeylere yorum çok. Fakat acil bir şey sorulsa kimseden yanıt yok. İnanmazsanız sorulan ve cevabı bol olan konulara bakın.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bu takip programında bunu fark ettim. Boş şeylere yorum çok. Fakat acil bir şey sorulsa kimseden yanıt yok. İnanmazsanız sorulan ve cevabı bol olan konulara bakın.
Bilqim olmadiqi başıma qelmediqi qörmediqim şeye yorum yapamam. Rabbim kimseninde benimde başıma wermsn insaAllah 🤲 Dedikodu mewzusu artık almış başını qiden şeyler sanki normalmis. Bence siz acil sorularda bilqisi olan yardımcı olurna bakın kuşum 🌸

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bazen acile cavab vermiyorum cunki onun yawadiqini kendim yawamadim bawkasinada kendimden onu yap bunu yap diyemem 15 haftalikiz 15 den awaqi olanlara hep cavab vermiwimdir

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bilqim olmadiqi başıma qelmediqi qörmediqim şeye yorum yapamam. Rabbim kimseninde benimde başıma wermsn insaAllah 🤲 Dedikodu mewzusu artık almış başını qiden şeyler sanki normalmis. Bence siz acil sorularda bilqisi olan yardımcı olurna bakın kuşum 🌸
Yani ben anlamadım ne dedikodusu hamilelikte ilgili konuşuyoruz bence dedikodu farklı birşey neyse

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Her acil yazılan konu da acillik bi konu olmuyor acil yazıp cinsiyet tahmini resmî atanda var acil yazıp önemli bi durumdan bahsedende bilgimizin olmadığı konuda da varmış gibi davranıp yanıltmak etik degil bende bi kaç defa konu açtım mantıklı bi başlık ile açtım olayla ilgili acil yazmak yerine neyle ilgili olduğuna dair kısa bi kelime yeterli bence ki bu benim kendi şahsi fikrim diğer konuya gelince burası özgür bi platform isteyen istediğine cevap verir bi başlık açıyorum 20 yorum var bi başlık acıyorum bi yorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Her acil yazılan konu da acillik bi konu olmuyor acil yazıp cinsiyet tahmini resmî atanda var acil yazıp önemli bi durumdan bahsedende bilgimizin olmadığı konuda da varmış gibi davranıp yanıltmak etik degil bende bi kaç defa konu açtım mantıklı bi başlık ile açtım olayla ilgili acil yazmak yerine neyle ilgili olduğuna dair kısa bi kelime yeterli bence ki bu benim kendi şahsi fikrim diğer konuya gelince burası özgür bi platform isteyen istediğine cevap verir bi başlık açıyorum 20 yorum var bi başlık acıyorum bi yorum
Sana katılıyorum cnm

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benimde anlamadığım zaten acil diyip buraya sorana kadar ara bul doktoruna bir şekilde ulaş gerekli en detaylı bilgi yi o verecektir zaten biz bişey bilmiyoruz bize yazana kadar bilgili birisine danisilmasi taraftariyim bende o yüzden pek bakmıyorum baksamda cevap vermiyorum çünkü bizim yapabileceğimiz birşey değil burda vakit gecirilene kadar doktoruna danismali bence haksizmiyim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yani ben anlamadım ne dedikodusu hamilelikte ilgili konuşuyoruz bence dedikodu farklı birşey neyse
Bi kaç arkadaşımız eslerinin onları tutmadqni yada ezrdiqini aldattqini yazıyor. Buda artık yayqin bi durum olup qördüklerimizden esinlenerek cwp yaziyoruz ya arkadasmz bunu sanırım dedikodu olarak nitelendiriyor

Tüm sayfalar yüklendi.