Sorum var Bir şeyi merak ediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Bir şeyi merak ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,087 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir şeyi merak ediyorum
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar birşeyi merak ediyorum kılınç çiçeğim var şimdi evde çiçek açıyor kimisinin ki ama bende öyle birşey yok birde bugün video gördüm cicegin toprağına bozuk para gömdüler bunlar batıl inanç mi bunu yaşayan varmı eğer koyarsan ev olur araba olur diyorlar böyle şeylere inanıp yapan var mı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar birşeyi merak ediyorum kılınç çiçeğim var şimdi evde çiçek açıyor kimisinin ki ama bende öyle birşey yok birde bugün video gördüm cicegin toprağına bozuk para gömdüler bunlar batıl inanç mi bunu yaşayan varmı eğer koyarsan ev olur araba olur diyorlar böyle şeylere inanıp yapan var mı
Kılınç değilde kılıç çiçeği var canım peygamber çiçeği diyorlar ona çok güzel bi çiçek her ortamda yetişir sadece fazla güneşte kalmamalı öbür türlü para filan böyle şeylere inanmıyorum benimde çiçeklerim var özellikle kaktüs çok severim herkeste büyüyor ama ben o kadar ilgi de gösteriyorum hiç gelismiyolar sanki🥴🥴🥴 çocuklardan dolayı ordan oraya kaçırıyorum ama sanki hep aynılar🙄

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kılınç değilde kılıç çiçeği var canım peygamber çiçeği diyorlar ona çok güzel bi çiçek her ortamda yetişir sadece fazla güneşte kalmamalı öbür türlü para filan böyle şeylere inanmıyorum benimde çiçeklerim var özellikle kaktüs çok severim herkeste büyüyor ama ben o kadar ilgi de gösteriyorum hiç gelismiyolar sanki🥴🥴🥴 çocuklardan dolayı ordan oraya kaçırıyorum ama sanki hep aynılar🙄
Alyam yöne yapmışsın hareketini🤣🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aynen o peygamber kılıcı n dan cnm benimkisi de benim de kaktüs var maşallah sever yerini ben ayrı yeten biber çilek te büyüttüm aleo vera m da var yerini sevmezse olmaz cnm

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

IMG_9907.jpeg
Bak çektim hatta yaz sonu böyle hazırlıyor kış boyu bekliyor şimdi havalandırdı toprağı az zaman sonra da bunu dökecek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar