Sorum var Bir sorum War acil hanımlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1.prens🤎annesi tarafından oluşturulan Bir sorum War acil hanımlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,950 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir sorum War acil hanımlar
Konbuyu başlatan 1.prens🤎annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

1.prens🤎annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kekik kay
Salatalık, tuzlu kraker, yeşil elma, maden suyu
Biri daha yeşil elmayı önermişti onu deniycem ama tuzlu kraker işe yaramadı 😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bende bir dogum yapayım zamanı gelince kuzum Allah in izni ile hasret kaldığım herseyi yiyeceğim şuan mecburiyet ten yediklerimi de hiç yemeyecem valla 😁😁😁 sigara hariç ona daha başlamam inş 😃
Bende diyorum bu bulantılar geçsin herşeyi yiyecem eski iştahımi geri kazanacam😁

Kekik suyu aninda mide bulantisini gideriyi
Hamilikte kekik suyu/çayı içilmez diye biliyorum. Düşüğe sebebiyet verebiliyormuş ama yinede teşekkürler ❤️🤗

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kekik kay

Biri daha yeşil elmayı önermişti onu deniycem ama tuzlu kraker işe yaramadı 😕

Bende diyorum bu bulantılar geçsin herşeyi yiyecem eski iştahımi geri kazanacam😁

Hamilikte kekik suyu/çayı içilmez diye biliyorum. Düşüğe sebebiyet verebiliyormuş ama yinede teşekkürler ❤️🤗
Yemekten önce, sonra, yemek sırasında sıvı şeylerde tüketme kuzum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler hanımlar benim bugün bulantım çok var ilacım da bitti bayram olduğu için yazdiramiyorum sizin bir öneriniz war gerçekten artık dyanamiycak bir durumdayım oturup ağlıyorum 😕
Cnm bünyen ilaca alıştığı için ne yaosan o anlık durur ama tekrar başla arkadaşın dediği gibi nöbetçi eczane varsa peilim Dr hap yazdır bı kaç gün kullan faydasını görürsün çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.