Bir takım hazırlıklar🤰💜

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Bir takım hazırlıklar🤰💜 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,553 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bir takım hazırlıklar🤰💜
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahsenlina

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Nisanda doğum yapacaklar ne haldesiniz ben dün ev temizliğimi yaptım dip köşe pencere kapı heryeri sildim kaldırdım yoruldum ama değdi tertemiz oldu ev💪 artık çanta hazırlamaya geldi sıra💕sizler de durumlar n
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nisanda doğum yapacaklar ne haldesiniz ben dün ev temizliğimi yaptım dip köşe pencere kapı heryeri sildim kaldırdım yoruldum ama değdi tertemiz oldu ev💪 artık çanta hazırlamaya geldi sıra💕sizler de durumlar nasıl gidiyor🙂🤰
Ekli dosyayı görüntüle 482
Daha hicbiseye baslamadim bende nisan 16 da dogum yapacam ama hala duruyorum 😑

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank

Daha hicbiseye baslamadim bende nisan 16 da dogum yapacam ama hala duruyorum 😑
Ben Yaptm ya ağırlaşmadan kapı pencere petekler perdeler mutfak dolabı iç dış hep tmzldm yatak odamı da tmzldm bazamı söktüm çektim sildim süpürdüm. Kaç haftalık hamilesin cnm bence yapmaya başla erkenden ileri ki haftalarda daha zor oluyor bide ben 2 tane çocuğumla tmzldm çok zorlandım

yaaa en güzel hazırlıklar canım sıra bana da gelecek Mayıs yaklaştıkça heyecan basıyor
Aynn cnm bnm nisanda olacak doğum ALLAHIN İZNİYLE birşey kalmadı

Ben Yaptm ya ağırlaşmadan kapı pencere petekler perdeler mutfak dolabı iç dış hep tmzldm yatak odamı da tmzldm bazamı söktüm çektim sildim süpürdüm. Kaç haftalık hamilesin cnm bence yapmaya başla erkenden ileri ki haftalarda daha zor oluyor bide ben 2 tane çocuğumla tmzldm çok zorlandım

Aynn cnm bnm nisanda olacak doğum ALLAHIN İZNİYLE birşey kalmadı
aynen bişey kalmamış canım Allahın izniyle sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Nisanda doğum yapacaklar ne haldesiniz ben dün ev temizliğimi yaptım dip köşe pencere kapı heryeri sildim kaldırdım yoruldum ama değdi tertemiz oldu ev💪 artık çanta hazırlamaya geldi sıra💕sizler de durumlar nasıl gidiyor🙂🤰
Maşallah canım az kaldı. Benim de Mayıs gibi olacak inşallah doğum erken olmazsa inşallah ama bende yakında kıyafetleri yıkayıp ütülemeyi düşünüyorum. Sen kaçıncı haftada yıkamıştın

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
aynen bişey kalmamış canım Allahın izniyle sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız
Amin cnm 🤲

Haftasını hatırlamıyorum abla ama erken yıkadım qlba sen kaç haftalık oldun
Maşallah canım az kaldı. Benim de Mayıs gibi olacak inşallah doğum erken olmazsa inşallah ama bende yakında kıyafetleri yıkayıp ütülemeyi düşünüyorum. Sen kaçıncı haftada yıkamıştın

Son düzenleme:

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah canım çok güzelmiş cicileri

Seyah

Kayıtlı Üye
rank
Çok tatlişlerrr 🤩

Nisanda doğum yapacaklar ne haldesiniz ben dün ev temizliğimi yaptım dip köşe pencere kapı heryeri sildim kaldırdım yoruldum ama değdi tertemiz oldu ev💪 artık çanta hazırlamaya geldi sıra💕sizler de durumlar nasıl gidiyorhn

Hangi mağazadan aldın 🤩 çok begendım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar