Sorum var Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar, konu şu kaynanam dün menisküs ameliyatı oldu evleri köyde ve onların suları hiç gelmiyor hep kesik ve evleri sobalı bide afedersiniz klozetleri (doktor tuvalet için klozet kullansın demiş) yok, o yüzden konuştuk ameliyattan sonra bir süre bizde kalmasına karar kıldık, şimdi yoldalar ve bize gelecek, diğer yandan da dün gece annem yine banyodan kayıp düşmüş kolunu kırmış alçıya almışlar 😞 kaynanam gelmeseydi ben anneme bir kaç gün yardımcı olmak için gidecektim ,ama mecbur kaynanam gelecek bize siz olsanız ne yapardınız 🙍 ben kafayı yemek üzereyim annemin de hiç kimsesi yok babam çalışmaya gidecekti bu yüzden gitmedi bir süre o bakacak ama soba yemek çocuklar nasıl olucak bilemiyorum 🤦🏻‍♀️ ikisininde bana ihtiyacı var ona gitsem o kalıyor ona gitsem diğeri, ne yapacağımı şaşırdım inanın
Rabbim yardımcın olsun güzel yürekli mariyam🤲🏻

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Öylemi yarın sende bu duruma düştüğünde gelinin sana bakmasın o zmn , ben annemin kimsesi yok derken evde kızı yada gelini yok dedin annem kimsesiz demedim , dalga geçer gibi de konuşma değerli evim diye bişey yok
Gelinim niye bana baksın oğlum dururken? Zihniyete bak! Yazık şimdiden senin gelinine. Al evini başına çal ayrıca. Kaynananı annenden ayırmasaydın evini de emanet ederdin. Bedduan da dönüp dolaşır seni bulur.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gelinim niye bana baksın oğlum dururken? Zihniyete bak! Yazık şimdiden senin gelinine. Al evini başına çal ayrıca. Kaynananı annenden ayırmasaydın evini de emanet ederdin. Bedduan da dönüp dolaşır seni bulur.

Lütfen kalp kırmadan konuşalım burada arkadaşlar!!!!

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar