Sorum var Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,123 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kimse kusura bakmasın sen olmadaydin kim bakicaksa ona gitsin kaynanan ben olsam anneme yardıma giderdim kaynanin hicmi kimsesi çevresi sülalesi felan ne bilim kızı falan
Böyle düşünmen yanlış canım sonuçta kaynanası da eşinin annesi eşini biraz olsun seviyorsa değer veriyorsa annesine de o değeri vermeli diye düşünüyorum.insan empati kurunca yani bı gelinin annesine kötü davranması onun hoşuna gitmiyosa oda kaynanasına iyi davranmalı bence

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
konu sahibi bana beddua edermiş gibi aynı durumda olursam ne yapacağımı sordu ben de cevapladım hanımefendi. Yargılamak bunun neresinde?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet çünkü herkes kendi annesine bakmakla sorumlu. Sen kayınvalidene bakmıyorsun ki? Kızının baktığını söylemedin mi? Sırf değerli evin onlara kalmasın diye annenin yanına gitmiyorsun. 😂
Ne yapıp ettiğin beni ilgilendirmez, sen konu açtın ben de yorum yaptım. İyi forumlar.

İlk önce annemin kimsesi yok demişsiniz sonra teyzem annemin yanında demişsiniz. E o zaman niye bukadar arada kaldınız???
Öylemi yarın sende bu duruma düştüğünde gelinin sana bakmasın o zmn , ben annemin kimsesi yok derken evde kızı yada gelini yok dedin annem kimsesiz demedim , dalga geçer gibi de konuşma değerli evim diye bişey yok

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ya bu ne 😠😠niye bu kadar mariyanin üstüne gidiyorsunuzki kız fikir istemiş siz de insan gibi cevap yazın çıkın çok saçma yazılar okudum hesabınıza gelmiyorsa çıkın posttan kimse silah zoruyla size cevap yazdırmiyorki bu kadar kötü bu kadar kırıcı olmayın yani 😡😡

kaynananın kızı yokmu yada başka gelini

Ben bakmam kaynanaya açık ve net kızı baksın herkes kendi aikesine baksin
Yaa neden öyle diyorsun ilerde sende kaynana olacaksın ben kaynanamı annemden bile çok seviyorum benim annemin bana yapmadığı anneliği o bana yaptı Allah ondan razı olsun canım kaynanam ❣️❣️birde eşini seven kaynanasını da sever bence sonuçta kaynananda artık senin ailen eşim in ailesi benimde ailem

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar