Sorum var Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,090 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir tarafta annem, diğer tarafta kaynanam ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️😥
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kayinvalidenin sana ya da ailene agir bir sozu yoksa, size saygi duyuyorsa, evliliginize saygiliysa, esin de devamli ailenin yanina goturuyor ya da gonderiyorsa suan kayinvalidene bakman gerekir. Durumu biraz iyiye gidince birkac gunlugune de olsa babana nefes aldırmak icin annene bakmaya gidebilirsin.
Allah şifa versin ikisine de

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Senin kocan adam değilmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayınvalidenin senden büyük kızı var diyorsun, bırak evini git annenin yanına. Evimi bırakamam ne demek? Saçmalama lütfen.

Kocan işyerinden izin alıp annesiyle ilgilensin, sen de annenin yanına git canım.
Valla yazdığın her yoruma katılıyorum..

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar, konu şu kaynanam dün menisküs ameliyatı oldu evleri köyde ve onların suları hiç gelmiyor hep kesik ve evleri sobalı bide afedersiniz klozetleri (doktor tuvalet için klozet kullansın demiş) yok, o yüzden konuştuk ameliyattan sonra bir süre bizde kalmasına karar kıldık, şimdi yoldalar ve bize gelecek, diğer yandan da dün gece annem yine banyodan kayıp düşmüş kolunu kırmış alçıya almışlar 😞 kaynanam gelmeseydi ben anneme bir kaç gün yardımcı olmak için gidecektim ,ama mecbur kaynanam gelecek bize siz olsanız ne yapardınız 🙍 ben kafayı yemek üzereyim annemin de hiç kimsesi yok babam çalışmaya gidecekti bu yüzden gitmedi bir süre o bakacak ama soba yemek çocuklar nasıl olucak bilemiyorum 🤦🏻‍♀️ ikisininde bana ihtiyacı var ona gitsem o kalıyor ona gitsem diğeri, ne yapacağımı şaşırdım inanın
Cok gecmıs olsun canım rabbım sifa versın,baban evı halledıyosa bence annenı yanına getırt kaynann ve annene bırlıkte Bak ıcın rahat eder ,kaynanaya gelme desen olmaz annenınde zor anında yanında olmak ıstıyosan rn mantıklısı ıkısıde senın evıne gelsınler

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Valla zor işin bende şaşırdım napacagini Allah yardımcın olsun canım
Amin canım çok sağol,
Senin kocan adam değilmiş

Kayınvalidenin senden büyük kızı var diyorsun, bırak evini git annenin yanına. Evimi bırakamam ne demek? Saçmalama lütfen.

Kocan işyerinden izin alıp annesiyle ilgilensin, sen de annenin yanına git canım.
Saçmalık değil canım beni anlamıyorsunuz, küçük kayinlarim var evi altını üstüne getirdiler bide günde altı yedi defa misafir geliyor ben misafirlerle kızda annesiyle uğraşıyor, empati yapmadan yorum yapmayın lütfen saçmalık değil umarım böyle bir durumun içine düşmezsiniz, o zmn ne demek olduğunu anlarsınız , sen evini kaynanana yada başkalarına bırakıp annenlere gidebilir misin düşün bi ,
Anneme seni buraya getireyim dedim istemedi asla da gelmez ben geleyim dedim izin vermedi kaynananın sana benden daha çok ihtiyacı var dedi, anneme teyzem ve komşularımız yardıma gitmişler babamda yardımcı oluyor, annem ben iyiyim canım gelme dedi,
Kayinvalidenin sana ya da ailene agir bir sozu yoksa, size saygi duyuyorsa, evliliginize saygiliysa, esin de devamli ailenin yanina goturuyor ya da gonderiyorsa suan kayinvalidene bakman gerekir. Durumu biraz iyiye gidince birkac gunlugune de olsa babana nefes aldırmak icin annene bakmaya gidebilirsin.
Allah şifa versin ikisine de
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲çok haklısın kuzum eşim aynn dediğin gibi ailemin en zor anında beni götürür kaynanam da götür der , ama bugün gitmem doğru olmaz biliyorum eşim de bana sen benim sana en çok ihtiyaç duyduğum zaman da annene gittin demez mi, beni anladığın için sağol canım ❤️
Valla yazdığın her yoruma katılıyorum..
Doğru diyor ama öyle değil işte doğru olması bişey değiştirmiyor
Cok gecmıs olsun canım rabbım sifa versın,baban evı halledıyosa bence annenı yanına getırt kaynann ve annene bırlıkte Bak ıcın rahat eder ,kaynanaya gelme desen olmaz annenınde zor anında yanında olmak ıstıyosan rn mantıklısı ıkısıde senın evıne gelsınler
Amin canım çok sağol ama annem gelmeyi red ediyor , kaynanam şuan bizde çok rahatsız annemde öyle ama ben gidip gelebiliyorum zor da olsa işimi hal edebiliyorum diyo,

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım çok sağol,
Saçmalık değil canım beni anlamıyorsunuz, küçük kayinlarim var evi altını üstüne getirdiler bide günde altı yedi defa misafir geliyor ben misafirlerle kızda annesiyle uğraşıyor, empati yapmadan yorum yapmayın lütfen saçmalık değil umarım böyle bir durumun içine düşmezsiniz, o zmn ne demek olduğunu anlarsınız , sen evini kaynanana yada başkalarına bırakıp annenlere gidebilir misin düşün bi ,
Anneme seni buraya getireyim dedim istemedi asla da gelmez ben geleyim dedim izin vermedi kaynananın sana benden daha çok ihtiyacı var dedi, anneme teyzem ve komşularımız yardıma gitmişler babamda yardımcı oluyor, annem ben iyiyim canım gelme dedi,
Amin inşallah canım Allah razı olsun 🤲çok haklısın kuzum eşim aynn dediğin gibi ailemin en zor anında beni götürür kaynanam da götür der , ama bugün gitmem doğru olmaz biliyorum eşim de bana sen benim sana en çok ihtiyaç duyduğum zaman da annene gittin demez mi, beni anladığın için sağol canım ❤️

Amin canım çok sağol ama annem gelmeyi red ediyor , kaynanam şuan bizde çok rahatsız annemde öyle ama ben gidip gelebiliyorum zor da olsa işimi hal edebiliyorum diyo,
Evet ben evimi kayınvalideme de bir başkasına da bırakıp annemin yanına giderim eğer annemin bana ihtiyacı varsa. Annem evimden önemli değilya!

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben evimi kayınvalideme de bir başkasına da bırakıp annemin yanına giderim eğer annemin bana ihtiyacı varsa. Annem evimden önemli değilya!
Bence bu konu farkli dusuncelere acik bir konu. Bu yuzden kesin cumleler kurmaya gerek yok. Benim yengem 11 yildir ailesini ziyarete gidemedi ama ben uzakt otururken ayda 10 gun annemlere gelip 20 gun evimde olurdum.
Yorelerin adeti oluyor, aile yapilari oluyor, ailedeki saygi mevzusu vs oluyor ve durumlar sekilleniyor.. bu yuzden insanlari yargilar gibi konusmaya gerek yok.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben evim annemden önemli demedim, hiçbir şey annemden değerli değil bu hayatta ama sende bir annesin ve konu burda iki anne, sen eşine değer verirsen ailesine de değer verir sin, ben kaynanamı annemden ayırmıyorum, bide sen ben olsam kaynanama değil anneme bakardım diyorsun bide evini mi teslim edeceksin ona canım, lütfen ne demek istediğimi gerçekten anlayıp öyle cevap verirsen sevinirim,

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım çok sağol,

O zaman sorun yok mariyam rabbim iki annenede şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar