Biraz komik bir konu

• Konbuyu başlatan Mukaddez
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mukaddez tarafından oluşturulan Biraz komik bir konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz komik bir konu
Konbuyu başlatan Mukaddez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yagmurnur
M

Mukaddez

Guest
Kizlar, lutven cvp verecekler versin, sacma bir soru, ama sormak istedim. Salonda ki sandalyeleri kolonya ile sildim, baya keskin bir kolonya. Sonra birisinin uzerine el havlumu koydum. Simdi o havluya elimi silsem elime alkol bulasmis olur mu, zehirlenebilir miyim, bebege zarar olur mu?

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, lutven cvp verecekler versin, sacma bir soru, ama sormak istedim. Salonda ki sandalyeleri kolonya ile sildim, baya keskin bir kolonya. Sonra birisinin uzerine el havlumu koydum. Simdi o havluya elimi silsem elime alkol bulasmis olur mu, zehirlenebilir miyim, bebege zarar olur mu?
Yok kız bsy olmaz kolonya bsy yapmaz ki

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal kolonyayi hergun suruyorum vicuduma bi zarari olmaz ve benim surdugumunde keskin bir kokusu var

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Neden böyle saçma sorular soruyorsunuz? Bu sorunun cevabını bilmeyecek kadar saf olamazsin
Hakaret edecekseniz cvp yazmayin dedim zaten. Saflik degil fazla ince fikirlilik. Cok daha sacma sorularda gordum. Bu sekilde konusmaniz dogru degil. Bulundugum yerlerde kolonya yok, hediye geldi, cok bir bilgim yok, sizin gibi kucukten beri kullandigim bir urun degil. Biraz daha nazik olabilirsiniz.

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben bileklerime masaj yaptiriyorum kolanyayla gunde 50 defa ewet sigara alkol içenlere bisey olmuyor ama herkesin bunyesi farklidir benimde annem bana hamileyken kolanya aserirmis 9 ay boyunca damla damla icmis ama sag saglimim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar