Bitmeyen Akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bitmeyen Akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,542 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bitmeyen Akıntı
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben de de oluyor du temizlikten kaynaklanıyor aslında biraz ilişkiden hemn sonra banyo yapan sakin öyle uyumayın çünkü daha kötü oolur bide ben bı yontem denemiştim iyi gelmişti normal pamuklu bezlerden utuleyip her tuvalten sonra değiştiriyordum çok iyi gelmişti
Yani ilişkiden hemen sonra duş alınmalı mı alınmamalı mı ben asla öyle duramam ki

Kızlar ben hamileliğimin başından beri akıntı görüyorum yeşil yeşil bildiğiniz sonrasında 18.haftamda bir fitil kullandım geçti ama bu 1 haftadır tekrar oldu ve üstüne bide kaşıntı da var tabiki kaşıdıkça da afedersiniz vajina da şişlik oluyor benim idrarım da ve kanımda da enfeksiyon çıkmıştı doktorum antibiyotik verdi ama kullanmak istemedim yalan değil artık öyle ki psikolojimi bozdu eşime sarıyorum senden geliyor bu mikrop diye ne yaptım ne ettim bitmiyor bu akıntım ve kaşıntı uykularım gündüz hayatım artık bitmiş durumda tekrar tekrar fitil de kullanmak istemiyorum bol bol su da içiyorum ama bitip tekrar başlaması normal mi neden bitmiyor
Birkaç kişi yazmış gerçi ama bende teyid amaçlı yazmış olayım sirkenin mikrop öldürücü özelliği olduğu için 3/1 oranında suyu sirke ile karıştırıp genital böyleyi bu suyla yikadığında çok faydasını görürsün şahsen bende aşırı derecede akıntı ve kaşıntıya bağlı yanma vardı ben sirkeli suyla çözüm buldum ve hala devam ediyorum tekrar etmesin diye. Aynı zamanda içtigim suyada biraz sirke damlatiyorum malum bu dönemde çok bağırsak problemi oluyor önüne geçmek için ideal ve doğal bir çözüm olduğunu söyleyebilirim.
Aynı zamanda elma sirkesi şifadır👍🏻

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç kişi yazmış gerçi ama bende teyid amaçlı yazmış olayım sirkenin mikrop öldürücü özelliği olduğu için 3/1 oranında suyu sirke ile karıştırıp genital böyleyi bu suyla yikadığında çok faydasını görürsün şahsen bende aşırı derecede akıntı ve kaşıntıya bağlı yanma vardı ben sirkeli suyla çözüm buldum ve hala devam ediyorum tekrar etmesin diye. Aynı zamanda içtigim suyada biraz sirke damlatiyorum malum bu dönemde çok bağırsak problemi oluyor önüne geçmek için ideal ve doğal bir çözüm olduğunu söyleyebilirim.
Aynı zamanda elma sirkesi şifadır👍🏻
Tamamdır çok teşekkür ederim canım deniyorum bikaç gündür iyi olur inşallah tamamen

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hamileliğimin başından beri akıntı görüyorum yeşil yeşil bildiğiniz sonrasında 18.haftamda bir fitil kullandım geçti ama bu 1 haftadır tekrar oldu ve üstüne bide kaşıntı da var tabiki kaşıdıkça da afedersiniz vajina da şişlik oluyor benim idrarım da ve kanımda da enfeksiyon çıkmıştı doktorum antibiyotik verdi ama kullanmak istemedim yalan değil artık öyle ki psikolojimi bozdu eşime sarıyorum senden geliyor bu mikrop diye ne yaptım ne ettim bitmiyor bu akıntım ve kaşıntı uykularım gündüz hayatım artık bitmiş durumda tekrar tekrar fitil de kullanmak istemiyorum bol bol su da içiyorum ama bitip tekrar başlaması normal mi neden bitmiyor
Dr. Gerekli gormese antibiyotik yazmaz ki hele ki hamileyken, Allah korusun idrar yollari iltihabi bi raddeden sonra bebege de zarar verebiliyor bence kullan canim antibiyotigini daha da ilerlemesin.. bi de idrarda kultur testi yaptirdin mi tekrarlayan vakalarda kulture de bakilmasi gerekir bu duruma hangi bakteri sebep oluyor onu da ogrenmis olurdun gecmis olsun simdiden ihmal etme lutfen

Meleksu

Kayıtlı Üye
rank
Cnm mantar olanilir akıntı ve kaşıntı yapar. Ama mutlaka ilaç kullan ilaç olmadan olmaz. Hamileyim diyorsun enfeksiyon gebelerde olur ama tedavisini yapmazsan sıkıntı olur

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Gorumcemde ve bende kronik sistit vardı o zaman araştırmıştım sanada anlatiyim yapar mısın bilmem ama. Ev yapımı yoğurt her gün bir kac kase ye.zarari olmaz yararı olur doğal prebiyotik ama ev yapımı olmalı

Meleksu

Kayıtlı Üye
rank
Gorumcemde ve bende kronik sistit vardı o zaman araştırmıştım sanada anlatiyim yapar mısın bilmem ama. Ev yapımı yoğurt her gün bir kac kase ye.zarari olmaz yararı olur doğal prebiyotik ama ev yapımı olmalı
Onuda yapsın ama Dr verdiği ilaçları alsın gebe ne olur ne olmaz sorunu hemen çözmeli. Ciddi enfeksiyon düşük ve erken doğuma neden olabiliyor

Prensinprensesi

Kayıtlı Üye
rank
senin anlattığın şeylerin hepsini bende yaşıyorum tatlım yaa😕bende de kanımda enfeksiyon çıktı antibiyotik kullanıyorum mecbur kaldım akıntı içinde fitil kullandım fakat sonuç aynı ilk günden beri bitmeyen akıntım var

Tüm sayfalar yüklendi.