Sorum var Bitmeyen enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pinarr81 tarafından oluşturulan Bitmeyen enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 811 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bitmeyen enfeksiyon
Konbuyu başlatan Pinarr81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Mi

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 8+2 günlük gebeyim 1 aydır enfeksiyonum var doktorum bana fitil ve munorol verdi kullandim ama geçmedi diğer randevum 1 ay sonra napabilirim
Randevunuzu beklemeden tekrar gidin doktora yada acile..enfeksiyon icin de eczaneden jinekolog onaylı jel isteyin Şampuan şeklinde, her duşta her gün kullanın iyi gelecektir, ya da doktorunuzdan isteyin boyle birşey

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar merhaba 8+2 günlük gebeyim 1 aydır enfeksiyonum var doktorum bana fitil ve munorol verdi kullandim ama geçmedi diğer randevum 1 ay sonra napabilirim
Valla korkutmak gibi olmasında gebelikten 2 ay önce başladı nerdeyse 2 ayda onlarca antibiyiok ve fitil kullandım krem kullandım 😂😂gebe kaldım çocuğu doğurdum nerdeyse 4 aylık olacak lanet şey gitmiyor o kadar su içiyorum o kadar tititzik ama yok gitmiyor 🤦🏻‍♀️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim hamileliğimin 10. Haftasında başladı doğurana kadar devam etti sürekli antik, krem, fitil kullanıyordum doğurdum şimdide devam ediyor 🤦🏻‍♀️

Arzu eren

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğimin 10. Haftasında başladı doğurana kadar devam etti sürekli antik, krem, fitil kullanıyordum doğurdum şimdide devam ediyor 🤦🏻‍♀️
Bende ilk gebeligimde oyleydim her hafta acildeydim 2 sene cektim sonra kaynanam kuşburnu köku getirdi koyden kaynattim ictim ondan sonra kayboldu ikinci hamileligim oyle bise yasamadim bida tavsiye ederim sizlerede

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende ilk gebeligimde oyleydim her hafta acildeydim 2 sene cektim sonra kaynanam kuşburnu köku getirdi koyden kaynattim ictim ondan sonra kayboldu ikinci hamileligim oyle bise yasamadim bida tavsiye ederim sizlerede
Çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun bende denerim süte bir etkisi olmuyor değilmi ?

Tüm sayfalar yüklendi.