Sorum var Hamilelikte diş çektiren oldu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Hamilelikte diş çektiren oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diş çektiren oldu mu
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Dün hastaneye çürük işim vardı diş doktoruna gittim ilk 6 ay dedi diş çektirebilirsin dedi ama daha önce hamileyken hiç diş çektirmedim yani daha önceden diş çektiren var mı hamileyken bebek için bir zararı oluyor mu teşekkürler
4 aylık hamileydim doktor dolgu yapmadı bana doğum doktoru da olan bir hastaneye gitmen gerek demişti mecbur doğumu beklemiştim her doktor o riski alamıyormuş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah bağışlasın canım 🧿❤️ benimde 2022 nisan 7 de oğlum oldu, şimdi de kıza hamileyim 23 haftalık olduk canım 🙏🤗
Maşallah süphanAllah canım benim Allah bağışlasın . Ay çok sevindim paşa nasıl peki iyi mi sen nasılsın prenses nasıl hamilelik nasıl gidiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür canım sizler de iyi misiniz? 2 küçük çocuk zor mu, kolay mı? Ben biraz korkuyorum açıkçası canım idare edemem diye
Benim gebelik zordu canım annemin yanındayım valla kolay da zorda 😂😂bakması kolay ama iş yapması zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar