Sorum var Hamilelikte diş çektiren oldu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Hamilelikte diş çektiren oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diş çektiren oldu mu
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kayra'da da oradaydın di mi öyle hatırlıyorum Allah kolaylık versin bitanem
Evet canım kayra da buradaydı kardeşinede aynı hastanede nasip oldu 😂😂.Allah annemden razı olsun bakmam demedi o kayraya baktı doğumda eşim bana 🤭🤭kızım da 5 gün yoğun bakımda yattı ay ne kötü günlerdi ya . Rabbiö göstermesin bir daha

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım kayra da buradaydı kardeşinede aynı hastanede nasip oldu 😂😂.Allah annemden razı olsun bakmam demedi o kayraya baktı doğumda eşim bana 🤭🤭kızım da 5 gün yoğun bakımda yattı ay ne kötü günlerdi ya . Rabbiö göstermesin bir daha
Çok şükür ki böyle ailelere sahibiz canım her başımız sıkıştığında sığınabiliyoruz en azından. Aaa niye prenses neden kaldı ki yoğun bakımda canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür ki böyle ailelere sahibiz canım her başımız sıkıştığında sığınabiliyoruz en azından. Aaa niye prenses neden kaldı ki yoğun bakımda canım
Aynen öyle kuzum ya . Annemde olmasa kim bakacaktı yavruma 🥺. Ay sorma doğumda su yurtmuş ciğerleri komple suydu çocuğumu doğumdan sonra bir kere gördüm oda ameliyattan çıkmadan gösteddi doktor emzirmeye çalıştırdı su yüzünden ağzını dahi açamadı 2 gün oksijen aldı yoğun bakımda sonra kilo kaybı başladı ardından kilo kaybına bağlı sarılık baktım küvexde kilo almayacak ciğerleri komple temizlendi diye imza atıp aldım çocuğumu sonra 3 günde bir götürdüm 3. Gün kilo alımı geri başlamıştı ciğerlerini her gitmemde gösteriyorum şuana kadar 5 kez gittik her seferinde de iui çıktı şükür

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum ya . Annemde olmasa kim bakacaktı yavruma 🥺. Ay sorma doğumda su yurtmuş ciğerleri komple suydu çocuğumu doğumdan sonra bir kere gördüm oda ameliyattan çıkmadan gösteddi doktor emzirmeye çalıştırdı su yüzünden ağzını dahi açamadı 2 gün oksijen aldı yoğun bakımda sonra kilo kaybı başladı ardından kilo kaybına bağlı sarılık baktım küvexde kilo almayacak ciğerleri komple temizlendi diye imza atıp aldım çocuğumu sonra 3 günde bir götürdüm 3. Gün kilo alımı geri başlamıştı ciğerlerini her gitmemde gösteriyorum şuana kadar 5 kez gittik her seferinde de iui çıktı şükür
Ah kuzum ya neler yaşamışsınız öyle, Allah kimseyi evladıyla sınamasın inşallah 🤲 gitsin o günler geri gelmemek üzere inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar