bitmiyo derdim😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan bitmiyo derdim😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bitmiyo derdim😪
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Abla olarak görmüş seni demekki anladığım kadarıyla küçüklüğünden beri hayatindasin eskilerden konusmak senin canını sıkıyor onlar farkinda deil anlasilan
aynen öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla olarak görmüş seni demekki anladığım kadarıyla küçüklüğünden beri hayatindasin eskilerden konusmak senin canını sıkıyor onlar farkinda deil anlasilan
aynen öyle ben
Abi dio ama sen herşey almak zorundasın tuhaf wallahi baba ismini bile layık qörmüon daha ne istiyon.. bi alyans da ne ki yani eşin senin o mecbur imkanı el werdikçe senin qönlünü de yapacak.. Ama senin eşinle alakalı bi durum sen ne yapasın wallahi şansızlıqın
evet babasıyla tartışınca babasını bizi engelliyo babasıyla arası düzelince engelleri kaldiriyo bende dedim bidaha yok yere beni engellersen bidaha bende engellerim yüzünede bakmam oyuncakmi bu zırt pırt ortada bisey yok engelliyon beni dedim ben babama kiziyom ondan diyo babanla aranda olan sizi ilgilendirir ben ne alaka beni katiyon içine dedim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar