Bıyık bölgesinde kararma

• Konbuyu başlatan Kübradgttknnn
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübradgttknnn tarafından oluşturulan Bıyık bölgesinde kararma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 762 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıyık bölgesinde kararma
Konbuyu başlatan Kübradgttknnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaa
K

Kübradgttknnn

Guest
Merhabalar bıyık bölgesinde kararmam oldu . Sanki bıyıklarım var gibi hissediyorum . Psikolojik olarak rahatsızlık duyuyorum . Bu durumu yaşayan var mı ne iyi gelir

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bıyık bölgesinde kararmam oldu . Sanki bıyıklarım var gibi hissediyorum . Psikolojik olarak rahatsızlık duyuyorum . Bu durumu yaşayan var mı ne iyi gelir
Bende alt dudagimin altinda 2tane oldu simdu hic birşey yok sanki yara olmus gibi leke oldu niye bilmiyorum yara izi gibi leke oldu valla geçmiyor her kez soruyor neoldu yarami diye bende yuzumde leke olurmu diye beklerken dudaklarimin altinda kocaman kocaman oldu😔

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Karbonat maskesi dene canım iyi geliyor kararmalara genelde onun dışında domates suyu ve limonda iyi gelir uzun vadede olur ama bi anda geçmesini bekleme ama doğumdan sonra genelde bu doğuma bağlı kararmalar geçiyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar