Bizim oğlan kızmış 😃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Bizim oğlan kızmış 😃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,107 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Bizim oğlan kızmış 😃
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bizde şok olduk ama kızmış hayatımda ilk defa böyle birşey yaşadım oğlanın pipisini gördük o zaman sonra da kukusu vardı anlamışsınızdır ne dediğimi ve bir pipili birde kukulu resmi var Allah işte neyi nasıl nasip edeceğini iyi bilir ama ben çok sevindim. Sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil. İmkansız gibi geliyor elimde iki tane ultroson var cinsiyet ile ilgili mucize diyorum ben ama hayatımda ilk defa bu kadar tuhaf birşey yaşadım ve şükrettim 🤲bol bol dua edin Sagliklica alın kızınızı bende yine özele gidip sorun bizede özelde dediler pazartesi günü erkek diyen doktora gidicem yine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kıyafet çok almadım ama şok bir durum içerisindeyim ve birde 13 haftaya dair elimde pipili ultrason var 22 haftalikta kız kuku ultrosunu var 😃

Ya kıyafet çok almadım ama şok bir durum içerisindeyim ve birde 13 haftaya dair elimde pipili ultrason var 22 haftalikta kız kuku ultrosunu var 😃

3. Cu bebeğim ay inşallah ya sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil ❤️🤲

13 haftalıkken pipisi nasıl net oluyoki hele resimde ben hiç anlamadım resimlerinde pipi olduğunu yada benim resimlerde net değil 🤔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Detaylı ultrasondami değişti 😇gözünüz aydın sağlıkla gelsin. 😇

Böyle durumlarda detaylı ultrasonda nasıl yanılıyorlar diye hayret ediyorum .mucize gibi geliyor Allah sağlık versin 😇
Tek detaylı olsa yine iyi kuzum 3 4 tane doktor emin bir şekilde kız dedi 😂😂 biz şok olduk resmen

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Ya kıyafet çok almadım ama şok bir durum içerisindeyim ve birde 13 haftaya dair elimde pipili ultrason var 22 haftalikta kız kuku ultrosunu var
Canım ilk olarak bende sigortaya gitmiştim doktor erkek büyük ihtimalle demişti. O haftalarda kordondan kaynaklı erkek zannedebiliyorlar. Kordon denk geliyor pipi gibi olabiliyor 😀🤦‍♀️ benimde kız. Cinsiyet partisi yaptık geç gösterdi bide kendini cadı kızım. Pembe çıkınca balonun içinden yok artık nasıl yani şaka mı erkek degil mi demiştim 😀 ama 22. Haftalarda çok karıştırcaklarını düşünmüyorum. Detaylı ultrosonda tam gözükür. Saglıkla gelsinler inşallah 😍

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 13 buçuk haftalıkken doktor um erkek dedi kordonu pipi olarak bize gösterdi 17. Haftada öğrendik ki kız ama başka doktor riske atmadim 33. Haftama kadar birşey almadım 😂😂🤭
Erkek diyen doktora gidicem yarın başka hastanede özellikle randevu aldım bakalım ne diyecek çok bilmiş doktor ciddi ciddi dedi bide işte yanılma payı kesinlikle olamaz dedi bana bide sormasak oğlan diye kız verecekler kucağıma 😃Sağlıklı olsunda ne olursa olsun minikler 🤲❤️

Canım ilk olarak bende sigortaya gitmiştim doktor erkek büyük ihtimalle demişti. O haftalarda kordondan kaynaklı erkek zannedebiliyorlar. Kordon denk geliyor pipi gibi olabiliyor 😀🤦‍♀️ benimde kız. Cinsiyet partisi yaptık geç gösterdi bide kendini cadı kızım. Pembe çıkınca balonun içinden yok artık nasıl yani şaka mı erkek degil mi demiştim 😀 ama 22. Haftalarda çok karıştırcaklarını düşünmüyorum. Detaylı ultrosonda tam gözükür. Saglıkla gelsinler inşallah 😍
Ya benim oğlumda var ilk o tarafın gelişimi aynı oluyor dedi doktor 20 haftada kesinleşiyor demişti ve oglanmis kızımda var çok şükür bu 3 bebeğim sağlıklı olsunlar da ne olurlarsa olsunlar kız erkek farketmez bence ❤️🤲Ama şok bir durumdu ❤️🤲

Ya benim oğlumda var ilk o tarafın gelişimi aynı oluyor dedi doktor 20 haftada kesinleşiyor demişti ve oglanmis kızımda var çok şükür bu 3 bebeğim sağlıklı olsunlar da ne olurlarsa olsunlar kız erkek farketmez bence ❤️🤲Ama şok bir durumdu ❤️🤲
13 haftalıkken pipisi nasıl net oluyoki hele resimde ben hiç anlamadım resimlerinde pipi olduğunu yada benim resimlerde net değil 🤔
Yok vallahi elimde ultrosunu var ama ilk gelişimi aynı oluyormuş kızlarda erkeklerde kızlarda sonradan kayboluyormus detaylı araştırma yaptım. Yemin ederim elimde ultrosunu var yarın erkek diyen doktora gidicem ultrosunuda götürecem kız diye verdikleri ultrosunuda 😃❤️

Çok şaşırdım canım ne guzel rabbim saglikla ve hayirla kucagina almayi nasip etsin bende kizim olmasini istemistim rabbim ikinci Kez erkek evlât layik gordu evlatlarımiza layik anne babalar olmamizi nasip etsin rabbim
Benim hem kızım hem oğlum var bin şükür bunu da kız istedim erkek dediler sonra kız şok şok olduk cidden tuhaf bir duygu sağlıklı olsunda ne olursa olsun 🤲❤️

Kızda da erkekte de çıkıntı ola biliyormuş bazı haftaya kadar. Sonradan orqanlar tam yerine oturunca o çıkıntı yok ola biliyormuş. Hatta bunun için yanılmalar ola biliyormuş ultrasonla bakınca. Böyle bir şeyler dinlemiştim youtubeda
Evet evet araştırma yaptım öyle diyordu ogllumdaki doktorumda demişti bunu bize sonradan kayboluyor dedi 😃🤲

Son düzenleme:

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ♥️13 haftalıkken oğlan dediler hatta hep o doktor oğlan dedi bizde bu ay gittik erkeğe dair ne varsa aldık. 10 Şubat'ta kontrol vardı 22 haftalık oldum doktora sorduk başka doktordu kız diyince şok olduk erkekti falan dedik bakti kaç kez hayır kız dedi. Başına böyle birşey gelen varmı niye bunca zaman oglandi da şimdi kız oldu ama ben çok mutlu oldum ay havalara uçtum ♥️😃 Sağlıklı olsun gerisi önemli değil kız erkek cumartesi günü tekrar başka doktora sorucaz randevu aldık şok şok yani sizinle de paylaşmak istedim güzeller anneler.
Benim eltim de dogana kadar erkek sandı bebeğini kíz olduğunu dogunca ogrendi 😁

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrasondami değişti 😇gözünüz aydın sağlıkla gelsin. 😇

Böyle durumlarda detaylı ultrasonda nasıl yanılıyorlar diye hayret ediyorum .mucize gibi geliyor Allah sağlık versin 😇
Yok yok normal ultrosunda Ankara'da Zübeyde hanım var oraya gidiyorum bu tür incelemeler için uzman oldukları için doğrusu ama diğer kontrollerde özele cinsiyeti de sadece özeller söylüyor burda bazı hastanede kilo söylemiyorlarmis hatta biz şok olduk yani hayatımda ilk defa başıma geldi alışverişte yapmıştım 😃🤲❤️sağlıklı olsunda yarın erkek diyen doktora gidicem kız derse yine kız için alışveriş yapacam elimdekileri eşimin yeğeni doğum yaptı yeni oğlu oldu ona götürecem baştan baslayacam kıyafet için diğerleri önemli değil zaten kız erkek farketmiyor aldıklarım odası gelecek iki haftaya kadar neyseki erken öğrendik yoksa nevresim takımı erkeğe göre alacaktım 🤷😃

Evet sormasaydik bizdede öyle olacaktı ya 😃 ya çok şükür sağlıklı olsunda minik gerisi önemli değil 🤲❤️

Bnna

Ben detaylı ultrason da ogrenmedim normal ulstrosunda öğrendim bence sağlıklı olsun ne olursa olsun Rabbim gönlünce versin canım inşallah kız çocuğu ayrı güzel ilkim kız ikinci oğlan buda kızmış ❤️🤲

Benim de 13 buçuk haftalıkken doktor um erkek dedi kordonu pipi olarak bize gösterdi 17. Haftada öğrendik ki kız ama başka doktor riske atmadim 33. Haftama kadar birşey almadım 😂😂🤭
En iyisini yapmışsın bence ben aldım da çok almadım kıyafet iki tane hastane çıkışı ama bir sürü tulumlar aldım 😃diğer gereckelr önemli değil çok biberon falan emziklerimiz mavi ama 😃

Canımsın ya bende her gittiğim doktor a sordum sosyal medya da çok görüyordum böyle kız diyip erkek erkek diyip kız olan en son 37+5 di yine kontrol de hocam cinsiyeti ne de bakarmisiniz dedim kız dedi adam sağlıklı olsun da hayatım rabbim ne verirse şükürler olsun 🙏❤️
Yaaa sağlıklı olsun sagliklica bebeğini kucağına alırsın inşallah artık zamanın gelmiş prenses anne ❤️🤲Bol bol yürüyüş yap kendini yormadan doğumun kolay olsun ha birde birine sabun al ver banada arkadaş dedi kolayca dogurman için diyor tamam dedim 😃 ya az kalmis ne güzel benimde gelir dimi hemen 37 falan haftalar kızımda 18 yaşında anne oldum hiç anlamadım oğlumu 19 yaşımda aldım kucağıma yine anlamadım bunda 24 yaşındayım ve çok iyi anlıyorum taşımak hareketlerini hissetmek çok başka birşeymis heyecan veren birşey sabah akşam hareketlerini dinliyorum bu sabah ben uyandığımda uyuyordu gece tekme atıyordu Allah'ım ya duygulandım ben ❤️böyle birileri ile konusunca duygularıniyorum niye böyle oluyorum anlamıyorum normalde bana duygusuz derler 🤲

Son düzenleme:

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten bu zamanda böyle şeyler oluyor mu ilginc bunlari duyunca benim de olur mu diye düşünmeden edemiyorum. 21 haftalık hala dua ediyorum Hayırlı sağlıklı bir kız evlâdım olsun diye..

Bizde şok olduk ama kızmış hayatımda ilk defa böyle birşey yaşadım oğlanın pipisini gördük o zaman sonra da kukusu vardı anlamışsınızdır ne dediğimi ve bir pipili birde kukulu resmi var Allah işte neyi nasıl nasip edeceğini iyi bilir ama ben çok sevindim. Sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil. İmkansız gibi geliyor elimde iki tane ultroson var cinsiyet ile ilgili mucize diyorum ben ama hayatımda ilk defa bu kadar tuhaf birşey yaşadım ve şükrettim 🤲bol bol dua edin Sagliklica alın kızınızı bende yine özele gidip sorun bizede özelde dediler pazartesi günü erkek diyen doktora gidicem yine

Ultrason resimlerini paylaşırmısn canım😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar