Bizim oğlan kızmış 😃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Bizim oğlan kızmış 😃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,108 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Bizim oğlan kızmış 😃
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Sybm

Guest
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ♥️13 haftalıkken oğlan dediler hatta hep o doktor oğlan dedi bizde bu ay gittik erkeğe dair ne varsa aldık. 10 Şubat'ta kontrol vardı 22 haftalık oldum doktora sorduk başka doktordu kız diyince şok olduk erkekti falan dedik bakti kaç kez hayır kız dedi. Başına böyle birşey gelen varmı niye bunca zaman oglandi da şimdi kız oldu ama ben çok mutlu oldum ay havalara uçtum ♥️😃 Sağlıklı olsun gerisi önemli değil kız erkek cumartesi günü tekrar başka doktora sorucaz randevu aldık şok şok yani sizinle de paylaşmak istedim güzeller anneler.
Aynı ben 7 aya kadar erkekti

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten bu zamanda böyle şeyler oluyor mu ilginc bunlari duyunca benim de olur mu diye düşünmeden edemiyorum. 21 haftalık hala dua ediyorum Hayırlı sağlıklı bir kız evlâdım olsun diye..
Sağlıklı olsunlar da ne olurlarsa olsunlar çok kişinin başına gelmiş 😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ultrason resimlerini paylaşırmısn canım😊
Nasıl paylaşım yapacam yardımcı olur musunuz ? Ben hiç bilmiyorum da 🤷

Ultrason resimlerini paylaşırmısn canım😊
Aynı ben 7 aya kadar erkekti
Ay evet ya iki tane ultroson var biri pipili biri kukulu 😃😃😃şok bir durum hala hayretler içerisindeyim oğlum diye seviyordum kız olduğunu öğrenince ne diyeceğimi şaşırıyorum 😃ama çok mutlu oldum ben ♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağlıklı olsunlar da ne olurlarsa olsunlar çok kişinin başına gelmiş 😃

Ay evet ya iki tane ultroson var biri pipili biri kukulu 😃😃😃şok bir durum hala hayretler içerisindeyim oğlum diye seviyordum kız olduğunu öğrenince ne diyeceğimi şaşırıyorum 😃ama çok mutlu oldum ben ♥️
Google gir canım oraya Gebelik takibi- Gebelik Forumu yaz zaten direk sayfa çıkıyor ordan girerek ultarson fotoğrafını paylasabilirsin

Screenshot_2022-02-14-06-39-35-282_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Ya ayni bende boleyim isde halada inanmiyorum 23,haftayim
Anneler hislerinde genelde pek yanılmaz ama bilemeyiz tabi yinede ben ikisinde de yanılmamıştım bu hala kız gibi geliyor pipiui de gördük, lafam da karışmadı değil bu posttan sonra hayırlısı diyelim artık ne gelirse kabulüm

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ♥️13 haftalıkken oğlan dediler hatta hep o doktor oğlan dedi bizde bu ay gittik erkeğe dair ne varsa aldık. 10 Şubat'ta kontrol vardı 22 haftalık oldum doktora sorduk başka doktordu kız diyince şok olduk erkekti falan dedik bakti kaç kez hayır kız dedi. Başına böyle birşey gelen varmı niye bunca zaman oglandi da şimdi kız oldu ama ben çok mutlu oldum ay havalara uçtum ♥️😃 Sağlıklı olsun gerisi önemli değil kız erkek cumartesi günü tekrar başka doktora sorucaz randevu aldık şok şok yani sizinle de paylaşmak istedim güzeller anneler.
Ay anlattığını ben rüyamda gördüm kendi adıma şok oldumm😲

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Anneler hislerinde genelde pek yanılmaz ama bilemeyiz tabi yinede ben ikisinde de yanılmamıştım bu hala kız gibi geliyor pipiui de gördük, lafam da karışmadı değil bu posttan sonra hayırlısı diyelim artık ne gelirse kabulüm
Ben gormedim hic gostermediler ama bi ozelde bide fakulteye giriyorum erkek dediler detaylida sordm erkek ddi ama hic inanmıyorum hatta akisverisde yapmadim yani belirtilermde hep kız yonunde insallah allah gonlumuze gore versin

Ben gormedim hic gostermediler ama bi ozelde bide fakulteye giriyorum erkek dediler detaylida sordm erkek ddi ama hic inanmıyorum hatta akisverisde yapmadim yani belirtilermde hep kız yonunde insallah allah gonlumuze gore versin
Hatta pozsiyon da surekli sirti dönük

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar