Böbrek ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Böbrek ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Böbrek ağrısı
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 24+4 haftalığız bu ara bel ağrım var fazla ayakta kalırsam bide yemek yedikten sonra sağ böbreğim ağrıyo bi müddet yürüş yapamıyorum belim ağrıcak diye neden olabilir

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Yok suyu çok içiyorum çünki enfeksiyon geçirdim ondan beri ssürekli su yanımda sanki karnımda genleşiyo böbreğe baskı yapıyo gibi bi durum var

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 24+4 haftalığız bu ara bel ağrım var fazla ayakta kalırsam bide yemek yedikten sonra sağ böbreğim ağrıyo bi müddet yürüş yapamıyorum belim ağrıcak diye neden olabilir
2 gün önce aynı şikayetler acile gittim hareket bile edemeyecek kadar şiddetli ağrım vardı kum döktüğümü söylediler

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bobreginde genişleme vardır, belinde de muhtemelen bir sıkıntı vardır rahmin büyüdü omuriliğe baskı yaptıkça belin ağrır. Böbrek agrini ilk konrtolunde şöyle baksın doktor inşallah tedavi boyutunda değildir, hamilelikte sıkıntı onun tedavisi antibiyotik kullanılıyormuş. Bende de var aynı durum ama ilerlemesi çok şükür şimdilik.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar