Bodrum katta bebek büyütmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Ilkemys tarafından oluşturulan Bodrum katta bebek büyütmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,887 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bodrum katta bebek büyütmek
Konbuyu başlatan Ilkemys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ilkemys

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Biz15 sene bodrumda oturduk canım küçük kardeşim de orda doğdu çok çok zorda değilsen bence taşınma cam pencere acamiyosun sineklik olsada hersey içeri giriyor biz geceleri tuvalete kalkamazdik böcek olurdu sürekli ilaçlardır ama bir türlü kurtulamadık öyle küçük falanda değillerdi yüreğim çıkardı görünce ayrıca büyük Bi arka bahçesi vardı önüne gelen eline ne geçerse atardı kavga da çözüm değildi en son yilip sürekli temizledik annemle ısınmaya gelince bizimki güneş alırdı belirli saatlerde çok soğuk olmazdi ama rutubet coktu sürekli başımız ağırırdı hasta olurduk
Alla aynı ben kesinlikle öyle

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba bodrum katta oturan anneler var mi ben daha önce hiç bodrum bahçe katta oturmadım ev sahibi eve çok zam yaptığı için kendi evimize taşınmayı düşünüyoruz ve nisanda bebeğim olacak bodrum katta ne gibi sıkıntılar yaşanır ne gibi problemler beni bekler
Cnm bende suan rutubetli evde oturuyorum inan hastaliktan kurtulamiyoruz istanbuldayim ev ariyoruz 2 milyardan asagi ev yok hamileyim 2. Bebegime bianonce tasinmaliyim hatta size bisey danışayım burdan kaynanamlar corluda oturuyor kiralar cok ucuz is imkani var esimin orda qma alisabilirmiyiz bilmiyorum siz olsaniz napardiniz gidermiydinizya

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende suan rutubetli evde oturuyorum inan hastaliktan kurtulamiyoruz istanbuldayim ev ariyoruz 2 milyardan asagi ev yok hamileyim 2. Bebegime bianonce tasinmaliyim hatta size bisey danışayım burdan kaynanamlar corluda oturuyor kiralar cok ucuz is imkani var esimin orda qma alisabilirmiyiz bilmiyorum siz olsaniz napardiniz gidermiydinizya
Hayatım is imkanı varsa alışırsın önemli olan şartlar iyi olsun İstanbul da hayat çok pahalı her gün herşeye zam geliyor çorlu Tekirdağ çok güzel havası temiz kaynanan a yakın olur tereddüt edersen uzak bı yere taşınirsin rutubetli ev çok zor güneş gören 2+1 temiz bı ev 🏡 Allah nasip etsin inşallah ❤️

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım is imkanı varsa alışırsın önemli olan şartlar iyi olsun İstanbul da hayat çok pahalı her gün herşeye zam geliyor çorlu Tekirdağ çok güzel havası temiz kaynanan a yakın olur tereddüt edersen uzak bı yere taşınirsin rutubetli ev çok zor güneş gören 2+1 temiz bı ev 🏡 Allah nasip etsin inşallah ❤️
Insallah canim evrt acikcasi kaynanama yakin olursam sorun yasarmiyim diyorum fazlada uzaga tasjnmak istemiyorum bilmedigim biyer sonucta en azindan onlardan destek alirim diyorum kafamız cok karisik mayis ilk haftasi dogurcam insallah esimle konustuk bir haftaligina kaynanama gidip iş imkanini ev durumlarini gezip ogrenicez ona gore kafamiza yatarsa yazin dedik tasiniriz en kotu baktik yapamiyoruz 1 sene 2 sene neyse tekrar yasadigimiz yere geri doneriz dedik bakalim

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Ev iş imkanı varsa çevre iyiyse gidin.. Sonuçta doyduğun yer demişler 🙏🌸🌸

Ilkemys

Kayıtlı Üye
rank
Insallah canim evrt acikcasi kaynanama yakin olursam sorun yasarmiyim diyorum fazlada uzaga tasjnmak istemiyorum bilmedigim biyer sonucta en azindan onlardan destek alirim diyorum kafamız cok karisik mayis ilk haftasi dogurcam insallah esimle konustuk bir haftaligina kaynanama gidip iş imkanini ev durumlarini gezip ogrenicez ona gore kafamiza yatarsa yazin dedik tasiniriz en kotu baktik yapamiyoruz 1 sene 2 sene neyse tekrar yasadigimiz yere geri doneriz dedik bakalim
İnan benim esiminde başka yerde iş imkanı veya tanidik birilerinin olduğu yer olsa biz bile 1 dk durmucaz istanbulda ama bi 6 sene burda durmak zorundayız eğer kaynana gibi imkan da varken hemen deneyin bakın inşallah alışırsıniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar