Boğaz ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Boğaz ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,073 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Boğaz ağrısı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayse53

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boğazım şişiyor sanırım ağrıyor önlemek için tavsiyeniz var mı daha kötü olmadan ilaç kullanamayacam çünkü

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boğazım şişiyor sanırım ağrıyor önlemek için tavsiyeniz var mı daha kötü olmadan ilaç kullanamayacam çünkü
Benm annem ballı limonlu çay yapıp yavaş yavaş içirirdi soğuk yiceklerden uzak dur buzdolabından çıkarılan herşeyi biraz dışarda beklet öyle tuket

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Limon falan içemiyorum canım bir şeyin içinde olsada ılık su ballı denesem
Ballı süt iç o zaman canm oda iyi gelir öksürük falan varsa onada tereyağını erit içine bal koy magcun gbi oluyor onu kaşıkla bir kaç kaşık yersin öksürüğe faydası cok

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ballı süt iç o zaman canm oda iyi gelir öksürük falan varsa onada tereyağını erit içine bal koy magcun gbi oluyor onu kaşıkla bir kaç kaşık yersin öksürüğe faydası cok
Sağol canım teşekkürler öksürük yok ama boğazım acıyor şişmeden önlerim inşallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Nur zencefil limon bal çayı yap bi bardak tek iç ama terlemeye çalış bide
Sağol canım mide bulantım çok zencefili hemen çıkarırım sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niye sen soguk birşey mi içtin
Aynen canım ya havalar sıcak diye birde su içmeye başladım soğuk su içtim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niye sen soguk birşey mi içtin
Aynen canım ya havalar sıcak diye birde su içmeye başladım soğuk su içtim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar