Boğmaca aşısı gebelikte

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Boğmaca aşısı gebelikte başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 408 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boğmaca aşısı gebelikte
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba ben yurtdisindayim. 27 haftaligim. Doktorum istersen bu haftalarda bogmaca ve grip asisi yapabiliriz dedi. Bende biraz düşüneyim dedim.
Grip asisi yaptirmayi düşünmüyorum.
Ama bogmaca sart mi değil mi hic bir fikrim yok. Sizlere sormak istedim annisler

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba ben yurtdisindayim. 27 haftaligim. Doktorum istersen bu haftalarda bogmaca ve grip asisi yapabiliriz dedi. Bende biraz düşüneyim dedim.
Ama bogmaca sart mi değil mi hic bir fikrim yok. Sizlere sormak istedim annisler
Cnm grip aşısı kronik rahatsızlığı olanlara çok iyi geliyo diye bilmiyorm ama boğmacayı gebelikte ilk defa duydum

...

Moderator
Mod
rank
Canım bununla beşinci çocuğum grip ve boğmaca aşısı hamilelikte yapıldığını ilk defa duydum.

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm grip aşısı kronik rahatsızlığı olanlara çok iyi geliyo diye bilmiyorm ama boğmacayı gebelikte ilk defa duydum
Bu donem grip asisi da yapiliyor burda belki ondan onermistir. Ama ben simdiye kadar hic yaptirmadim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bununla beşinci çocuğum grip ve boğmaca aşısı hamilelikte yapıldığını ilk defa duydum.
Cnm aslinda internete yazınca turkce bilgilerde var. Gebelikte kacinci haftada onerildigi vs. Belkide pek yaygin degildir. Burdada tetenoz yapmadi mesela doktorum🤷🏻🤷🏻🤷🏻 buyuk ihtimal bende bogmaca yaptirmaycagim. Bu arada masallah 5 cocuga😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar