Sorum var Boşanicam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Boşanicam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,646 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşanicam
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sizce haksizmiyim mesajlarda eşimle tartıştık eşim beni istemedi bende kaynanama yalan söylemek zorunda kaldim bırakmazlar diye annemin yanına geldim temelli
1691257998859.png

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Eşin nerede bu arada aynı evde mi ayrisiniz karışık biraz hamile msn ondandr belki ayrı yatalım dmstr
Kaynanamin evde yatıyordu 2 aydır dedim beraber uyuyalım mı bu aksam dedim canm istemiyor dedi bende dedim benim ilgiye sevgiye ihtiyacım var dedim oda dedi ben yalnizli seviyorum dedi öyle huzur mu olur evde bende dayanamayıp annemin evine geldim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile msn canım ? Hirt koca herkeste var maşallah başka sorunlar mi var kuzuum ve sebebi neymiş canım Amman nebileyim değişik üzüldüm
Evet hamileyim bugün 4.ayima girdim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Siz barışmıştınız sanki bir ara yine mi başladı
Kaynanamin evde yatıyordu 2 aydır dedim beraber uyuyalım mı bu aksam dedim canm istemiyor dedi bende dedim benim ilgiye sevgiye ihtiyacım var dedim oda dedi ben yalnizli seviyorum dedi öyle huzur mu olur evde bende dayanamayıp annemin evine geldim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet hamileyim bugün 4.ayima girdim
Siz bi ara barışmıştınız sanki yine mi kurtlandı eşin

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Sizce haksizmiyim mesajlarda eşimle tartıştık eşim beni istemedi bende kaynanama yalan söylemek zorunda kaldim bırakmazlar diye annemin yanına geldim temelli Ekli dosyayı görüntüle 4374
Tatlım yanlış anlama da bak hamilesin çocuğunuz olacak kaç senelik evlisiniz bilmiyorum ama evliliğin ilk yillarinda sorunlar olur benden ayrı uyumak istiyor diye ayrılmak olur mu kendine biraz daha fazla bakım yap kendini sevdir işten gelince halini hatrini sor hemen gitmek ne demek çocuk oyuncağı mi bu eve gelince konusurdunuz neden olduğunu sen cabalamazsan o cabalamazsa sizin evliliginiz için kim cabalicak sen o çocuğun geleceğini hiç mi düşünmüyorsun yarın bir gün büyüdüğünde anne neden benim babamdan ayrıldın ne oldu da ayrıldın dediğinde benle uyumak istemedi bende ayrıldım mi diceksin yahu herkes okula ailesi gelirken veya babaları parkta oynastirirken o çocuk hiç mi uzulmucek şimdi topla eşyalarını yürü eşinin evine dön

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar