Sorum var Bosaniyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Bosaniyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,920 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bosaniyorum
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Beni yanlış anlama ama daha bir tanesinden boşanmadan ikinci ile evlenmeyş düşünüyorsun bence şuan önemli olan önüne çıkan adamın iyi olup olmaması değil şuan tek önemli olan çocukların tabili evlenmek suç değil ama önceliğin şuan çocukların olmalı sen hala ben ona muhtaç değilim birini bulurum evlenirim diyorsun ondan önce kendine bir düzwn kur tekrardan bir erkeğin eline bakma ilk düzenini kur yavrularına güzel bir yuva kur sonra evlenmeyi düşün ve eşinden ayrılmayı düşünmekle çok iyi etmişsin koca olamayan adamdan baba da olmaz. Rabbim yardımcın olsun
👏👏👏👏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bu yazdığından senin ayakların üzerinde duramayacağını çok net anladım. Daha birini boşamadan ikinci babayı düşünüyorsun. Mal mülk hepsi fasa fiso eskiler hazıra dağ dayanmaz demişler para 2 gün sonra bitince ne yapacaksın. Kendine iş bulup çalışmayı, çocuklarına yalnız bakmayı göze alman gerekiyor
Bazı kadınlar koca değiştirmeyi bizim iş değiştirmemiz gibi görüyor, onlar çocuk yapıp bakacak elalemin adamı da ona para verecek

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar annem bana gelmişti iki gün oldu bakalım gitmezse akşam kaynanam çağırdı ona gittik yemeğe sonra orda esimi kaynanam doldurdu ateş gibi adam catacak yer arıyo hadi yemekten sonra dedi eve gidelim kapıda bana diyo sana soracam lan sonra eve geldik eve gelmeden önce yan komşu salça istemye geldi bide çiğköfte getirdi eşim o kadına bakiyo en gıcık aldım bir erkeğin kadına bakması kadın agirbasli sonra biz cikicaz eşim çiğköfte aldı yedi bir tane kaynanam diyo çiğköfte katayim size ben yok anne yemeyiz dedim oğlum yerse dedi bende eşime sordum bana diyo sen bu kadın geldi ben çiğköfte yedim diye bir şekil oldun dedim alakası yok o zmn niye yen mi diye soruyon dedi dedim annen sordurdu sonra evde bana bağırdı bende bagiraman dedim vurmaya kalktı vurdurmadim ytr ne vurduramam benimkide can cekemem seni git boşanma davası aç dedim olacak zaten diyo ama götü yemez çünkü malini alicam ortağım dedim ya bir arabası var ondan yemiyo yarinde Saglikocagi kan vercem vitamin değerine baktiracam bide parmağıma doktora gitcem dedi götürmem seni bnde sana muhtaç deilim dedim sabah kendim gidecem saglikocagina sonrada kuzenim taksici onu aradım hastane o goturecek ona muhtaç olmadimi görsün kızlar ayaklarimin üstünde duracam yiyosa hadi açsın davayı o zararlı cikacak beni ezmesine artık izin vermicem ben tepki çıkınca ona hemen uzaklaştı sigara aldı balkona gitti sinirle odanda siktir git dedi gittim zaten oturma odasına kendi bilir iyi yaptım ama o açsın davayı bakım acmazsa ben accam bitsin artık duzelece yok bu adamın canlarım siz çok haklisiniz insallh kendi bosar beni sonradan caymaz malda gidecek ya ben hep şans verdikce bu adam azitiyo burnu mahkemelerde surtulsun ayvayi görsün olan yavrularma olcak ama napim belki başka baba daha iyi babalık yapar onun yasini tutmucam hayırlı kısmetim olursa inşan adam gibi adam evlenirim kızlar ama bu adamı surundurum çünkü çok etti bana canimi çok yaktı

Şimdiki aklım olsa ikiyide yapmazdım kaza ile oldu ama o kdr tatlı ki tyzeleri iyki olmuş ben evlatlarimi bakarım huzurlu mutlu oluruz bu adamin hayatimizi maf etmesine izin vermicem sonumuz yok ya nereye kadar

Şimdiki aklım olsa ikiyide yapmazdım kaza ile oldu ama o kdr tatlı ki tyzeleri iyki olmuş ben evlatlarimi bakarım huzurlu mutlu oluruz bu adamin hayatimizi maf etmesine izin vermicem sonumuz yok ya nereye kadar
Kıyamam kuzum senin adına çok üzüldüm ah o Kaynanalar hep onların başının altından çıkıyor biliyor musun oğullarına o kadar yüz veriyorlarki öyle dolduruyorlar ki erkeklerde ben erkeğim herşeyi yaparım sanıyor iş varya bir ciddilessin kocan sana köpek gibi bağlanacak kocam beni telefonla bir kadınla aldattı neyse kaynanamla erkektir yapar telefondan ne olmuş diye beni haksız buldu eşim defalarca beni dövmeye kalktı sadece telefonla aldatmak değil ayıp videolar falanda izliyordu çok üzerime geldiler o zaman kızıma hamileydim bir kaç defa canıma kıymaya kalktım onu da beceremedim kendime değil bebeğe kıyamadım sonra bir gün annemi aradım hepsini anlattım artık dayanamadım dedim aradan beş dakika geçti babam arabayla kapid bitti annemle beraber kıyafetlerimi felan hazırlayıp küs gittim kayinbabama anlatmışlar herşeyi ilk kaynanama sonra oğluna kızmış beni defalarca aradılar açmadım sonra kayinbabam babamı aramış size gelicez diye eşim yeminler etti birdaha olmayacak diye sözler verdi beni eve getirdiler ama ben eşimi bir hafta felan eve almadım git kimin bokunu yiyorsan orda kal dedim sonra eve aldım o adam gitmiş yerine sanki bir başkası gelmiş bana karşı bir değişti bir değişti önceden geceye kadar kaynanamda oturan adam şuan evden çıkmıyor git arkadaslarinla gez gençsin diyorum evde daha rahatım diyor insan cekmeden mutlu olamıyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam kuzum senin adına çok üzüldüm ah o Kaynanalar hep onların başının altından çıkıyor biliyor musun oğullarına o kadar yüz veriyorlarki öyle dolduruyorlar ki erkeklerde ben erkeğim herşeyi yaparım sanıyor iş varya bir ciddilessin kocan sana köpek gibi bağlanacak kocam beni telefonla bir kadınla aldattı neyse kaynanamla erkektir yapar telefondan ne olmuş diye beni haksız buldu eşim defalarca beni dövmeye kalktı sadece telefonla aldatmak değil ayıp videolar falanda izliyordu çok üzerime geldiler o zaman kızıma hamileydim bir kaç defa canıma kıymaya kalktım onu da beceremedim kendime değil bebeğe kıyamadım sonra bir gün annemi aradım hepsini anlattım artık dayanamadım dedim aradan beş dakika geçti babam arabayla kapid bitti annemle beraber kıyafetlerimi felan hazırlayıp küs gittim kayinbabama anlatmışlar herşeyi ilk kaynanama sonra oğluna kızmış beni defalarca aradılar açmadım sonra kayinbabam babamı aramış size gelicez diye eşim yeminler etti birdaha olmayacak diye sözler verdi beni eve getirdiler ama ben eşimi bir hafta felan eve almadım git kimin bokunu yiyorsan orda kal dedim sonra eve aldım o adam gitmiş yerine sanki bir başkası gelmiş bana karşı bir değişti bir değişti önceden geceye kadar kaynanamda oturan adam şuan evden çıkmıyor git arkadaslarinla gez gençsin diyorum evde daha rahatım diyor insan cekmeden mutlu olamıyor
Yalnis örnek olmayın lütfen insanalara lütfen ihaneti şiddeti kabul etmisiniz saygı duyarım kendi hayatınız herkes ihanet etsin şiddet uygulasin affetmelimi yani? Basitlestirmeyin bu kadar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
👏👏👏👏

Bazı kadınlar koca değiştirmeyi bizim iş değiştirmemiz gibi görüyor, onlar çocuk yapıp bakacak elalemin adamı da ona para verecek
Maalesef öyle halbuki kadınlar çok güçlü varlıklardır erkeğe muhtaç olmadan kendi ayaklarının üzerinde durmalılar ama işte bazı kesim hazıra ve muhtaç olmaya alıştığı için bunu kabul edemiyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
👏👏👏👏

Bende bunu anlamıyorum lan çocuklarının öz babası çocuğuna sen hamileyken beddua etmiş elin adamı ne kadar iyi olabilir 🤦🏻‍♀️. Birde biz kadınlar cidden kendi değerimizi bilmiyoruz yani bazılarımız diyim elimizden gelmeyen hiç bir şey olamaz ama bazıları bunu henüz idrak edemiyor bir erkeğe muhtaç değiliz şuan eşimizin elindeki paraya bakıyor olmamız da muhtaç olduğumuz anlamına gelmiyor çocuklarınız var ve onlara ayıracağımız zamanı işe ayırmak istemiyoruz yoksa bir çoğunuz hamilelikten önce çalışıyorduk. Arada ki fark bu çocuk olunca bir şey değişmiyor önceliğin çocuğun oluyor ama eşin ayıptır söylmesi şerefsizin biri ise önceliğin o çocuğa bakmak oluyor bunun için de çalışman gerekiyor yine bir erkek lazım değil yani 🤦🏻‍♀️. Bu uygulmaada kaç tane eşi işe sorunu olan kadın görsem aman kocamdan boşanamam ya abi adam sana şiddet ıyguluyor yada aldatıyorsa bakma ki sen ona resti çekince iyi davranıyor bir insan yedisinde neyse yetmişisnde de aynıdır şuan sadece avucunda tutuyor. Sağlıklı bir ilişki olmuyor ki o aileden sağlıklı bir çocuk olması da çok zor ya içine kapanık suskun psikolojisi bozuk bir birey olur uada babasından gördüğünü yapan yada annesinden her neyse öyle bir birey..

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende bunu anlamıyorum lan çocuklarının öz babası çocuğuna sen hamileyken beddua etmiş elin adamı ne kadar iyi olabilir 🤦🏻‍♀️. Birde biz kadınlar cidden kendi değerimizi bilmiyoruz yani bazılarımız diyim elimizden gelmeyen hiç bir şey olamaz ama bazıları bunu henüz idrak edemiyor bir erkeğe muhtaç değiliz şuan eşimizin elindeki paraya bakıyor olmamız da muhtaç olduğumuz anlamına gelmiyor çocuklarınız var ve onlara ayıracağımız zamanı işe ayırmak istemiyoruz yoksa bir çoğunuz hamilelikten önce çalışıyorduk. Arada ki fark bu çocuk olunca bir şey değişmiyor önceliğin çocuğun oluyor ama eşin ayıptır söylmesi şerefsizin biri ise önceliğin o çocuğa bakmak oluyor bunun için de çalışman gerekiyor yine bir erkek lazım değil yani 🤦🏻‍♀️. Bu uygulmaada kaç tane eşi işe sorunu olan kadın görsem aman kocamdan boşanamam ya abi adam sana şiddet ıyguluyor yada aldatıyorsa bakma ki sen ona resti çekince iyi davranıyor bir insan yedisinde neyse yetmişisnde de aynıdır şuan sadece avucunda tutuyor. Sağlıklı bir ilişki olmuyor ki o aileden sağlıklı bir çocuk olması da çok zor ya içine kapanık suskun psikolojisi bozuk bir birey olur uada babasından gördüğünü yapan yada annesinden her neyse öyle bir birey..
Bazıları anneliği meslek olarak görüyor işte fark oradan geliyor.Senin işini bırakıp baktığın çocukla onunkisi bir değil.Adam bana sövsün saysın dövsün ama bana para versin ben de çocuk bakayım eee tamam da o baktığın çocuğa ne hayrın dokunacak öyle evde büyüdüğü sürece.Sonra bu adam bana bakmayı kesti tamam hadi başka kocaya gideyim ondan da çocuk yapayım bu seferde o bana baksın bu döngü böyle gidiyor sonrası çocuk ziyanlığı 🤷🏻‍♀️

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ne olursa çocuklara oluyor anne baba karı koca para peşinde insanlar her şey olabiliyo ama anne baba olmayı beceremiyo maalesef okadar yazikki çocuklara gerektiği yerde kocandan bosanirsin atarsın bı kenara ama evladını atamazsın başka bı koca derdine dusmektense çocuklarıma nasıl faydalı olurum derdine düşmesi lazım sanki başka erkekler farklı olcak iki çocuk o adamların elinde heder olur gider başka bişey olmaz...

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Yalnis örnek olmayın lütfen insanalara lütfen ihaneti şiddeti kabul etmisiniz saygı duyarım kendi hayatınız herkes ihanet etsin şiddet uygulasin affetmelimi yani? Basitlestirmeyin bu kadar
Amacım kesinlikle kötü örnek olmak değil olduysam hepinizden özür dilerim bende boşansin dedim başka bişey demedim sadece bir an kendi yaşadıklarım aklıma geldi üzüldüm onu belirtmek istedim ve ayrıca anlamıyorum bu bosaninca ne oluyor basınız göğe mı eriyor etrafimda kaç tane boşanan genc anne var çocuklar bir babasına gidiyor bir annesine geliyor o kadar kötü ki o gün kadının kızı bana dedi babamla annem keşke barissa biz onlar barışsin diye uğraşıyoruz abimle bunu diyen kız 7 yaşında abiside 11 yaşında ben çocuklar için diyorum hanımefendi kendisi bilir karar onun kalkıp başka adamla evlenecem diyor ona da karşı tam bir geri kafaliyim ben çocuğu olan kadın evlenemez o çocukların geleceğini düşünmek zorunda isteyen benim hakkımda istediği gibi düşünebilir emek olmadanda yemek olmaz

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amacım kesinlikle kötü örnek olmak değil olduysam hepinizden özür dilerim bende boşansin dedim başka bişey demedim sadece bir an kendi yaşadıklarım aklıma geldi üzüldüm onu belirtmek istedim ve ayrıca anlamıyorum bu bosaninca ne oluyor basınız göğe mı eriyor etrafimda kaç tane boşanan genc anne var çocuklar bir babasına gidiyor bir annesine geliyor o kadar kötü ki o gün kadının kızı bana dedi babamla annem keşke barissa biz onlar barışsin diye uğraşıyoruz abimle bunu diyen kız 7 yaşında abiside 11 yaşında ben çocuklar için diyorum hanımefendi kendisi bilir karar onun kalkıp başka adamla evlenecem diyor ona da karşı tam bir geri kafaliyim ben çocuğu olan kadın evlenemez o çocukların geleceğini düşünmek zorunda isteyen benim hakkımda istediği gibi düşünebilir emek olmadanda yemek olmaz
Benim annem babam da boşandı biz de o yaşlarda öyleydik ama biraz yaş alınca baktık ki annemiz daha mutlu babamız da daha mutlu ve biz de daha mutluyuz.Annemiz geceler boyu sandalyede ağlamıyordu, biz eve rahat rahat giriyorduk.Evlilerken babamızla konuşsak gülsek annemiz gidiyordu, annemizle konuşsak gülsek babamız gidiyordu.Boşandıktan sonra annemizle babamız bizi ayrı ayrı gezdiriyordu yiyorduk içiyorduk.Birliktelerken küstükleri için ayrı odalarda oturur dururlardı bizi görmezlerdi bile.O çocuklarda biraz akılları başlarına gelince anlarlar zaten huzursuz bir evde büyümektense 2 farklı eve gitmek gelmek iki ayrı odan olmasının ne kadar güzel olduğunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar