Sorum var Bosaniyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Bosaniyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,921 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bosaniyorum
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben destek alsan iyi olur dediğimde bana kızdı, alındı ama aklın yolu bir işte 🫣
Kızılacak bir şey yok ki bundan küçükken bende tatsız olaylar yaşadım mesela baktım unutamıyorum olmuyor 1 yıl terapi aldım belirli bir yaşa gelip kendimde isteyince çokta iyi geliyor insana yabancı birine dert anlatmak tavsşye almak bu delisin demek değil ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Artık erkek de bir oldu kız çocuğuna canım yeri geliyo kendi ailemize güvenip emanet edemiyoruz rabbim esirgesin Allah yardımcısi olsun inşallah 🤲
Amin canım amin

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk ziyanlığından ziyade mutsuz sevgisiz çocuklar 🥺🥺
O da çocuk ziyanlığı işte
Kızılacak bir şey yok ki bundan küçükken bende tatsız olaylar yaşadım mesela baktım unutamıyorum olmuyor 1 yıl terapi aldım belirli bir yaşa gelip kendimde isteyince çokta iyi geliyor insana yabancı birine dert anlatmak tavsşye almak bu delisin demek değil ki

Amin canım amin
Ben de gidiyorum aynı şekilde çok da rahatlıyorum ama arkadaş ben daha önce gittim ben kötü olsam zaten giderim iyiyim diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle tabi herkesin kendi hayatı kendi tercihi, bize anlatmasa karışmayız bile 🤷🏻‍♀️
Aynen öyle. O yüzden yapılan yorumlara laf edemez argo vs olmadığı sürece bilmiyorum hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar annem bana gelmişti iki gün oldu bakalım gitmezse akşam kaynanam çağırdı ona gittik yemeğe sonra orda esimi kaynanam doldurdu ateş gibi adam catacak yer arıyo hadi yemekten sonra dedi eve gidelim kapıda bana diyo sana soracam lan sonra eve geldik eve gelmeden önce yan komşu salça istemye geldi bide çiğköfte getirdi eşim o kadına bakiyo en gıcık aldım bir erkeğin kadına bakması kadın agirbasli sonra biz cikicaz eşim çiğköfte aldı yedi bir tane kaynanam diyo çiğköfte katayim size ben yok anne yemeyiz dedim oğlum yerse dedi bende eşime sordum bana diyo sen bu kadın geldi ben çiğköfte yedim diye bir şekil oldun dedim alakası yok o zmn niye yen mi diye soruyon dedi dedim annen sordurdu sonra evde bana bağırdı bende bagiraman dedim vurmaya kalktı vurdurmadim ytr ne vurduramam benimkide can cekemem seni git boşanma davası aç dedim olacak zaten diyo ama götü yemez çünkü malini alicam ortağım dedim ya bir arabası var ondan yemiyo yarinde Saglikocagi kan vercem vitamin değerine baktiracam bide parmağıma doktora gitcem dedi götürmem seni bnde sana muhtaç deilim dedim sabah kendim gidecem saglikocagina sonrada kuzenim taksici onu aradım hastane o goturecek ona muhtaç olmadimi görsün kızlar ayaklarimin üstünde duracam yiyosa hadi açsın davayı o zararlı cikacak beni ezmesine artık izin vermicem ben tepki çıkınca ona hemen uzaklaştı sigara aldı balkona gitti sinirle odanda siktir git dedi gittim zaten oturma odasına kendi bilir iyi yaptım ama o açsın davayı bakım acmazsa ben accam bitsin artık duzelece yok bu adamın canlarım siz çok haklisiniz insallh kendi bosar beni sonradan caymaz malda gidecek ya ben hep şans verdikce bu adam azitiyo burnu mahkemelerde surtulsun ayvayi görsün olan yavrularma olcak ama napim belki başka baba daha iyi babalık yapar onun yasini tutmucam hayırlı kısmetim olursa inşan adam gibi adam evlenirim kızlar ama bu adamı surundurum çünkü çok etti bana canimi çok yaktı

Şimdiki aklım olsa ikiyide yapmazdım kaza ile oldu ama o kdr tatlı ki tyzeleri iyki olmuş ben evlatlarimi bakarım huzurlu mutlu oluruz bu adamin hayatimizi maf etmesine izin vermicem sonumuz yok ya nereye kadar

Şimdiki aklım olsa ikiyide yapmazdım kaza ile oldu ama o kdr tatlı ki tyzeleri iyki olmuş ben evlatlarimi bakarım huzurlu mutlu oluruz bu adamin hayatimizi maf etmesine izin vermicem sonumuz yok ya nereye kadar
Seni taktir ettim canim kimse boşanmak için evlenmez ama bazı adamlar gerçekten eşlerini haketmiyor kendi ayaklarının üzerinde durursun mutlu anne mutlu çocuk demek rabbim yardımcın olsun çok mutlu olursun inşallah burdan da güzel haberlerini alırız kit kafalı erkeklerin anlamadığı kadında gerçekten biterse gözü bişey görmez çok güzel hayatta kurabilir en iyi kaynana bile oğluna toz kondurmaz kendilerinin de kadın olduğunu unuturlar

Kızlar bilip bilmeden ön yargılı konusmussunuz yeni gördüm ve baya şaşırdım sizden hiç beklemezdim ben koca meraklısı deilim ama napim ömür boyu yasini tutamam ben hemen evlenecem demedim onceligim evlatlarım tabiki önce biz düzen kurucaz evlatlarimla sonra baya bir süre sonra hayırlı kısmetim olursa dmeek istedim ama siz baya yanlış anlamissiniz ben evkatlarimia iyi anne olmak için elimden geleni yapıyorum ve asla etkilenmelerine izin vermiyorum psikolojik bozulmus gibi konuşmalar olmuş ama ben gayet iyiyim destek çok aldım önceleri sıkıntım yok sadece sizleri dert ortagi görüp durumu izah etmek istedim bu durum sanmayin başınıza gelmez hayatta herkesin başına gelir ve sunuda bilin neler yasadimi ve hayatimi bilmeden lütfen beni yargilamayin ben post actima pişman oldum zaten bir argo konuşma oldu diye ceza yedim gerçekten hepimize çok kırıldım şaşırttiniz beni ben ayaklari üstünde duruurum dahada size bişey demem başınızı agrittim farklı anlaşılıyoz ondan zaten bu uygulamayı da siliyorum daha kullanmicam laftan başka bişey donmuyo ve kimse kimseyi anlamiyo mümkünse benim hesabimi yetkili kişi kimse silsin kapatsın hoşçakalın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar