Sorum var Bosanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Bosanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,971 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bosanma
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
18 imde evlendim 13 ekimde daha yeni evliydik 9 ay yqninda kaldim sadece

Yapamıyorum boşanma davasını o açacaktı açmamış boşanma olmadan destek alamiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Misal ben barışmak istesem bile o barışmak benle ailesi arkamdan zaten yeterince doldurmuslardir
Canim bosanma davasini sende acabilirsin sadece erkek davayi acabilir diye bidi yokki

Canim bosanma davasini sende acabilirsin sadece erkek davayi acabilir diye bidi yokki
Bence onun acmasini bekleme belliki cani ne isterse onu yapiyo ,bosanmk isteyince dava acacam diyo ,sonra vazgecmek isyeyincede acmiyo oyuncak degilsin ki oynuyo senle

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Bence onun acmasini bekleme belliki cani ne isterse onu yapiyo ,bosanmk isteyince dava acacam diyo ,sonra vazgecmek isyeyincede acmiyo oyuncak degilsin ki oynuyo senle
Annem dedi ona aç diye oda tamam dedi 1 hafta sonra ben yardımda da banada demisti haftaya acicam davayı diye o acicak bense tazminat davası acicam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
18 imde evlendim 13 ekimde daha yeni evliydik 9 ay yqninda kaldim sadece

Yapamıyorum boşanma davasını o açacaktı açmamış boşanma olmadan destek alamiyorum

Misal ben barışmak istesem bile o barışmak benle ailesi arkamdan zaten yeterince doldurmuslardir
Hala idrak edemidiğim neden boşanma olayını ondan bekliyorsun cidden boşanmasa devam edevek misin kendi öz evladını istemeyen bir adamla bu kadar güçsüz olmak zorunda değilsin o açmıyorsa sen aç

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Annem dedi ona aç diye oda tamam dedi 1 hafta sonra ben yardımda da banada demisti haftaya acicam davayı diye o acicak bense tazminat davası acicam
Sen hem boşanma davası açıp hem de tazminat açabiliyoesun ikisini de yapmaya hakkın var illa davayı o açmak zorunda değil benim teyzem davayı kendi açtı tazminatı da kazandı mesela açıp

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sen hem boşanma davası açıp hem de tazminat açabiliyoesun ikisini de yapmaya hakkın var illa davayı o açmak zorunda değil benim teyzem davayı kendi açtı tazminatı da kazandı mesela açıp
Benim açacak kadar gücüm yok işte bide bunun avukatiydi bilmem nesi var daha

Allah yardimcin olsun canim
Amin insallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benim açacak kadar gücüm yok işte bide bunun avukatiydi bilmem nesi var daha

Amin insallah
Avukata illa para vermek zorunda değilsin avukat tutacak gücün yoksa devletin görevli avukatları var araştır istersen teyzem de tutmadı param yok diye devşet kendisi bir avukat verdi ve para vermek zlrunda Kalmıyorsun ona bilgin olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bu nasıl terbiyesizlik ya insanlar senin için mesaj yazıyor sen kestirip atıyorsun kimseyi dinlemeyecek yada yazdığı mesajları önemsemeyecekswn neden konu açıyorsun. Yazdığın ise sadece “iyi”…Herkes senin için diyor daha çocuğuna sahip çıkmayan adam sana sahip çıkar mı yaşın küçük şuan yaptın yaptın ileri doğru zorlanacaksın diyorlar biraz büyüklerini dinle ha sen yok boşanmak istemiyoeum diyorsan o zaman sürekli kocandan şikayet etme post post biraz iradeniz olsun ya biraz kendinize güveniniz… kendi kendine yazık ediyorsun ya gencecik insansın

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bu nasıl terbiyesizlik ya insanlar senin için mesaj yazıyor sen kestirip atıyorsun kimseyi dinlemeyecek yada yazdığı mesajları önemsemeyecekswn neden konu açıyorsun. Yazdığın ise sadece “iyi”…Herkes senin için diyor daha çocuğuna sahip çıkmayan adam sana sahip çıkar mı yaşın küçük şuan yaptın yaptın ileri doğru zorlanacaksın diyorlar biraz büyüklerini dinle ha sen yok boşanmak istemiyoeum diyorsan o zaman sürekli kocandan şikayet etme post post biraz iradeniz olsun ya biraz kendinize güveniniz… kendi kendine yazık ediyorsun ya gencecik insansın
Ben kötü birsey demedim ki iyi kelimesi her zaman iyidir bilgi ediniyorum nasıl yapicsm diye düşünüyorum ama yine terbiyesiz ben oluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.