Sorum var Bthcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Bthcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,073 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bthcg
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yaaaa 🥺🥺bende seni coook seviyorum yeminlen burda bir birimizi görmeden bu kadar sevdikki işte bazen diyorum kendi kendime burda çoğu kişi benim ailemden bile bana yakın sevecen iyi ki varsınız 😍❤️🥰
Canimsin kuzum kalpler her zaman bir😘😘😘🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar dün ki kan sonucu ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi aradım aile hekimi dedi 6 haftalık gebesin muhtemelen folik asit kullan dedi 🤭
Maşallah canım ❤️ rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah, ağrısız bir gebelik olur inşallah 🤲♥️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Maşallah canım ❤️ rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah, ağrısız bir gebelik olur inşallah 🤲♥️
Amin gülüm sağol ama şimdiden çok ağrım var ya sabahları uyandığımda heryerim şiş şimdiden böyleyse son ayda düşünemiyorum hissediyorumki zor geçecek bu gebelik

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Amin gülüm sağol ama şimdiden çok ağrım var ya sabahları uyandığımda heryerim şiş şimdiden böyleyse son ayda düşünemiyorum hissediyorumki zor geçecek bu gebelik
Allah yardımcın olsun Kuzum 🤲 bunlarda geçer inşallah iyi olun da gerisi önemli değil, zahmetsiz gebelik olmaz ki , zorluğu da olucak bol bol su iç ödem olmasın şişlik falan spor yap dikkatli hareket et beslenmene de dikkat et inşallah çok daha iyi olucak canım 🤲

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Allah yardımcın olsun Kuzum 🤲 bunlarda geçer inşallah iyi olun da gerisi önemli değil, zahmetsiz gebelik olmaz ki , zorluğu da olucak bol bol su iç ödem olmasın şişlik falan spor yap dikkatli hareketler yap beslenmene de dikkat et inşallah çok daha iyi olucak canım 🤲
Aynen canım tamam su içiyorum zaten o kadar susuyorum ki hep şu içmek istiyorum anlamadım gitti haklısın cnm yememe içmeme dikkat etmeliyim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen canım tamam su içiyorum zaten o kadar susuyorum ki hep şu içmek istiyorum anlamadım gitti haklısın cnm yememe içmeme dikkat etmeliyim
Demekki vücudun suya çok daha fazla ihtiyacı var , idrar yolu enfeksiyonu falan yok dimi canım, sürekli susama hali ondan oluyor olabilir mi, aynn canım bide diğer postta dediklerin içinde çok sağol kuzum anlayan insan her zmn farklı bakar çok teşekkür ederim canım seviyorum seni ♥️😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar