Sorum var Bthcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Bthcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,078 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bthcg
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Demekki vücudun suya çok daha fazla ihtiyacı var , idrar yolu enfeksiyonu falan yok dimi canım, sürekli susama hali ondan oluyor olabilir mi, aynn canım bide diğer postta dediklerin içinde çok sağol kuzum anlayan insan her zmn farklı bakar çok teşekkür ederim canım seviyorum seni ♥️😘
AA evet bir önceki gebelikte tam doğuma alacaktı eve beni alttan muayene etti dedi sende çok enfeksiyon var bundada ondan olabilir
Ne demek canım okudukça sinir oldum o kıza dayanmadim yazdım işte bende seni çok seviyorum canım ya 🥰😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
AA evet bir önceki gebelikte tam doğuma alacaktı eve beni alttan muayene etti dedi sende çok enfeksiyon var bundada ondan olabilir
Ne demek canım okudukça sinir oldum o kıza dayanmadim yazdım işte bende seni çok seviyorum canım ya 🥰😍
Evet canım kontrole gittiğinde doktorundan tahlil yapmasını isteyebilir sin , çünkü bende gebelik boyunca enfeksiyonla uğraştım sürekli susuyordum,
Ben çok kırıldım gerçekten sadece fikir istedim ama o beni yargıladı yanlış anladı bana beddua ettin dedi ama ben etmedim sadece kendini onların ve benim yerime koy dedim, ama asıl o bana Beddua etti 😞 canımsın 😘❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet canım kontrole gittiğinde doktorundan tahlil yapmasını isteyebilir sin , çünkü bende gebelik boyunca enfeksiyonla uğraştım sürekli susuyordum,
Ben çok kırıldım gerçekten sadece fikir istedim ama o beni yargıladı yanlış anladı bana beddua ettin dedi ama ben etmedim sadece kendini onların ve benim yerime koy dedim, ama asıl o bana Beddua etti 😞 canımsın 😘❤️
Takma canım boylelri için kendimizi üzmeye değmez cidden♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar