Sorum var BTHCG

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikeİz tarafından oluşturulan BTHCG başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 94 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BTHCG
Konbuyu başlatan Melikeİz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Melikeİz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selam günaydın ben ilk kan verdiğmde 124 çıktı bthcgm sonra hastaneye kontrole gittim doktor ultrasondan baktı gozukmyor dedi dün tekrar kan aldılar 2120 çıktı sizce neden gözükmedi veya kaç haftalık ilk gebeligim son adet tarihim 23 ağustosta

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar selam günaydın ben ilk kan verdiğmde 124 çıktı bthcgm sonra hastaneye kontrole gittim doktor ultrasondan baktı gozukmyor dedi dün tekrar kan aldılar 2120 çıktı sizce neden gözükmedi veya kaç haftalık ilk gebeligim son adet tarihim 23 ağustosta
5000 geçtikten sonra çözülür canım endişe etme

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gözükmesi lazım aslında ya değeri de düşük değil bide son adet tarihi 23 Ağustos 6 haftalık yani bilemedim ya
Geç döllenmede olabilir kuzum ama. Bana doktorum bebek 5.000 den sonra görülür demişti ne kadar doğru bilemem tabi ama 6. Haftaya göre değeri çok az .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş bebek 10.haftata kadar gözükmeyen annelerde var ama .. iki beta hcg arasında kaç gün var canın

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geç döllenmede olabilir kuzum ama. Bana doktorum bebek 5.000 den sonra görülür demişti ne kadar doğru bilemem tabi ama 6. Haftaya göre değeri çok az .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş bebek 10.haftata kadar gözükmeyen annelerde var ama .. iki beta hcg arasında kaç gün var canın
Aynen cnm ama doktor söylemiştir ya kaç haftalık olduğunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar