Sorum var Bu akıntı normal mi?

• Konbuyu başlatan LerAa
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde LerAa tarafından oluşturulan Bu akıntı normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 679 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu akıntı normal mi?
Konbuyu başlatan LerAa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
6+4 gebeyim. 1 haftadır böyle kahverengi, hafif içinde kan olan akıntım oluyor günde bir defa. Hiç bir ağrım yok. Progestran 200mg fiti kullanıyorum. Normal mi?
aynen cnm dusuk riski olunca veriyor doktor bende basladim o aylarda 24 haftalik olduk yeni bıraktık ama ben o aylarda igne ve hap seklinde iciyordum fitili son bir aydir kullaniyordum cnm cok zor günler gecirdim 4 kere o lekeden dolayi hastaneye yattim bebisim dusecek diye sukur suan iyiyiz bol bol su iç ayaklarinin altina yastik koy öyle yat dinlen cnm agir hicbirsey yapma esinle de birlikte olma cok dikkatli olmalısın yoksa gebeliğin cok zor gecer cnm inş bir an önce yoluna girer hersey cnm cok geçmiş olsun

Nolom

Kayıtlı Üye
rank
aynen cnm dusuk riski olunca veriyor doktor bende basladim o aylarda 24 haftalik olduk yeni bıraktık ama ben o aylarda igne ve hap seklinde iciyordum fitili son bir aydir kullaniyordum cnm cok zor günler gecirdim 4 kere o lekeden dolayi hastaneye yattim bebisim dusecek diye sukur suan iyiyiz bol bol su iç ayaklarinin altina yastik koy öyle yat dinlen cnm agir hicbirsey yapma esinle de birlikte olma cok dikkatli olmalısın yoksa gebeliğin cok zor gecer cnm inş bir an önce yoluna girer hersey cnm cok geçmiş olsun
Bana leke değmiyor. Kanamam da yok. Beyaz mukus gibi akıntımın içerisinde Nokia kadar pembe kan oluyor o kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar