Sorum var Bu doktor beni doğurtmamaya yeminli😂😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Bu doktor beni doğurtmamaya yeminli😂😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu doktor beni doğurtmamaya yeminli😂😂😂
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Arkadaşlar biliyosunuz bu 2.gebeliğim 39+1im şuan bir hafta sonra yani ayın 2sinde doğumum olacaktı. Bu bikaç haftadır da sancım çok olduğu için doktora gittim dedim belki erken alır. Kadın demesin mi suyu kilosu gelişimi iyi bence biz 4-5i gibi alalım🤣🤣🤣🤣hocam nefes alamıyorum patlicam artık diyorum. Kız 60 kilosun ne patlaması diyor🤣🤣🤣Velhasıl ben erken doğurayım derken ayın 4üne anlaştık. Zaten ilk başta @Kayra ve Ayra’nın Annesi ne de demiştim bi sıkıntı olmazsa 04.04.2024 olsun doğum tarihi diye ben demeden doktor öyle olsun dedi🤣🤣🤣ki zaten ilk kızım küveze girdiği için onun korkusuna neyse dedim kalsın biraz daha inşallah bidahaki gitmem de gene ertelemez yoksa bu gidişle çocuk kendi çıkacak, 🤣🤣🤣🤣🤣
🤣🤣Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar biliyosunuz bu 2.gebeliğim 39+1im şuan bir hafta sonra yani ayın 2sinde doğumum olacaktı. Bu bikaç haftadır da sancım çok olduğu için doktora gittim dedim belki erken alır. Kadın demesin mi suyu kilosu gelişimi iyi bence biz 4-5i gibi alalım🤣🤣🤣🤣hocam nefes alamıyorum patlicam artık diyorum. Kız 60 kilosun ne patlaması diyor🤣🤣🤣Velhasıl ben erken doğurayım derken ayın 4üne anlaştık. Zaten ilk başta @Kayra ve Ayra’nın Annesi ne de demiştim bi sıkıntı olmazsa 04.04.2024 olsun doğum tarihi diye ben demeden doktor öyle olsun dedi🤣🤣🤣ki zaten ilk kızım küveze girdiği için onun korkusuna neyse dedim kalsın biraz daha inşallah bidahaki gitmem de gene ertelemez yoksa bu gidişle çocuk kendi çıkacak, 🤣🤣🤣🤣🤣
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar