Bu durumu yaşayan oldu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde kubrakutluay2@gmail tarafından oluşturulan Bu durumu yaşayan oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 981 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bu durumu yaşayan oldu mu
Konbuyu başlatan kubrakutluay2@gmail
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice 23

kubrakutluay2@gmail

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adetimden iki hafta geçti ve hala adet olmadım ama karnımın asagiyi ve sırtım iki haftadır çok agriyo bı hafta önce kan testi yaptım negatif çıktı
Kan testinde yanılma yaşayan var mı
Ve nefes darlığı başladı bir haftadir

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adetimden iki hafta geçti ve hala adet olmadım ama karnımın asagiyi ve sırtım iki haftadır çok agriyo bı hafta önce kan testi yaptım negatif çıktı
Stres ten gecikme yapmış olabilir canım ama benim ablam da senin gibi olmuştu daha önce adeti gecikmiş vede normal test yapmıştı çıkmadı kan verdi yine çıkmamıştı aradan bir hafta daha geçtikten sonra vücudun dan bişey çıktı doktora sordu doktor da ablama düşük yapmışsın dedi biraz üzücü bir olaydı 😔ama inşallah sen öyle olmasin gec dolenme de olabilir senin ki çünkü benim ablamın hastalığı var ondan öyle oldu Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲

kubrakutluay2@gmail

Kayıtlı Üye
rank
Stres ten gecikme yapmış olabilir canım ama benim ablam da senin gibi olmuştu daha önce adeti gecikmiş vede normal test yapmıştı çıkmadı kan verdi yine çıkmamıştı aradan bir hafta daha geçtikten sonra vücudun dan bişey çıktı doktora sordu doktor da ablama düşük yapmışsın dedi biraz üzücü bir olaydı 😔ama inşallah sen öyle olmasin gec dolenme de olabilir senin ki çünkü benim ablamın hastalığı var ondan öyle oldu Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲
Aslında bir stres yapmadım normalde de gecikme olmuyordu
İnsaAllah öyle bı talihsizlik yaşamam
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynısı benimde oluyordu CNm bence adet olacaksin
Olmam jnsaAllah hayırlı haberler alirim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kullandığın herhangi bir antibiyotikler vs oldu mu canım ben de antibiyotik kullanırken 1 aylik gebe olmama rağmen kanda çıkmadı 1.5 aylık olunca anladık doktoruk o zaman antibiyotik kana karışmış o yüzden çıkmamıştır demişti

Hatice 23

Kayıtlı Üye
rank
Kan yanılmaz ama ilk hamilelik belirtim ağrı olmustu bence tekrarla kan testini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazen çok küçük olduğunda çıkmıyor

Tüm sayfalar yüklendi.