Sorum var Bu durumu yaşayan varmı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EdaYildirim tarafından oluşturulan Bu durumu yaşayan varmı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,039 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu durumu yaşayan varmı ?
Konbuyu başlatan EdaYildirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Elimden geldiği kadar su iciyorum ilaclar yine bitmek üzere hic degişen birsey yok bir çoğalıyor bir azaliyor inşallah bir sorun olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada fitil verdi kullandım birkac gün kesti daha sknra tekrar başladı şuan antibiyotik kullanımına başladın bu defa daha çoğaldı inşallah bu temizlendiğine işaretdir

Banada fitil verdi kullandım birkac gün kesti daha sknra tekrar başladı şuan antibiyotik kullanımına başladın bu defa daha çoğaldı inşallah bu temizlendiğine işaretdir

Canım geçmezse tekrar git doktora

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar 16 haftalık hamileyim ilk gebeliğim yeşil akıntım var 1 aya yakındır devam ediyor doktorum sulcid 750mg antibiyotik verdi ilacı icinde sanki daha çok akıntım oluyor ve yine aynı şekilde Yeşil akıntım var acaba ne yapmam gerekiyor bu durum geçermi bebeği etkilermi ? Yeşil akıntı.yaşayan varmi aranızda
Ben yasadim 24 haftaya kadar 20 haftada gyno.lomexin fitil verdi 1 ay gecirdi tekrarladi 24 haftada neo penotran forte fitil verdi suan 28 hftdym suanlk bse yok gecti bebege bi zarari olmyo cnm korkma benimki cok fenaydi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canın öncelikle geçmiş olsun ilacını düzenli kullanmaya özen göster daha çok akıntının gelmesi enfeksiyonu dışarı atıyor olmasından kaynaklı olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar