Bu eltim eyice sinir etmeye başladi kizlar😑🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bu eltim eyice sinir etmeye başladi kizlar😑🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,979 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Bu eltim eyice sinir etmeye başladi kizlar😑🙁
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rabiacakir

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Eltimle aramizda 10yaşvar galiba beni ezmek kullanmak istio biktim artik yaa
Zaten benim 3tane cocugum düştü.bu son sansim igneyle yasior bebgim umrunda deil kadinin
Eltim ben kayinnam 3katli ayni dairedeyiz
En usstte ben kaliom ortada eltim ya herseyi benden getirp gotrmemi istio yoruldum artik kocamda bana laf eduo dedigini yapma onun dio anliomu diom yengen diom .eger dio bu cocumuda bisiy olursa basinizi etini yirim dio .. esimle tartisiom onun yuzunden ..heryere giderken benle gitmek istio ben evden cikmak istemiom gebeligim rsikli diye o umrunda deil vurdumduymaz biri nabicami sastim artik😠😠😠
Canim pardon da sen delimisin eşin de seni destekliyorsa ben o eltiyi it ederim pardon da senin bebeğinden önemli ne varki yani getir götür işini yapacak birini mi ariyo Allahım akıl versin sana sinirlendim eltinin suçu yok ki kendini kullandırma Yazık sana ya ilerde pişman olacaksın da geç kalacaksın ozaman dersin şimdiki aklım olsaydı cekinecek birşey yok tehlikeli gebelik geçiriyorum siz bana yardımcı olun benden birşey beklemeyin deyip işin içinden çıkacaksın bugün seni kullanır yarın cocugunu

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zor değil canım dinleme eltini karnındaki yavrunu düşün üç düştüğün olmuş zaten rahim yeterince yıpranmış sakın riske atma gebeliğini boşver eltini küserse küssün evladının canından kıymetli değil ya evinde otur çıkma bir yere hastalık almış başını gidiyor zaten yazık etme kendine de bebeğine de eltinden birşey eksilmez sen kendin düşüneceksin
Aynen canim oyle yapicam artik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tatlım hayır demeyı ogrenmelı bence benım kucuk eltım kendısı ıcın kullanyor hayır demeyı bılmıyorum oo yuzden benı kullanyor kocam yapma dıyor hayır yapmıcam demeyı ogren
😑😞hayir diyicem artik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim pardon da sen delimisin eşin de seni destekliyorsa ben o eltiyi it ederim pardon da senin bebeğinden önemli ne varki yani getir götür işini yapacak birini mi ariyo Allahım akıl versin sana sinirlendim eltinin suçu yok ki kendini kullandırma Yazık sana ya ilerde pişman olacaksın da geç kalacaksın ozaman dersin şimdiki aklım olsaydı cekinecek birşey yok tehlikeli gebelik geçiriyorum siz bana yardımcı olun benden birşey beklemeyin deyip işin içinden çıkacaksın bugün seni kullanır yarın cocugunu
Bend3 ondan iatesem birsey kesin yapmaz o yuzden terslicem kendini

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Zaten benim 3tane cocugum düştü.bu son sansim igneyle yasior bebgim umrunda deil kadinin
En usstte ben kaliom ortada eltim ya herseyi benden getirp gotrmemi istio yoruldum artik kocamda bana laf eduo dedigini yapma onun dio anliomu diom yengen diom .eger dio bu cocumuda bisiy olursa basinizi etini yirim dio .. esimle tartisiom onun yuzunden ..heryere giderken benle gitmek istio ben evden cikmak istemiom gebeligim rsikli diye o umrunda deil vurdumduymaz biri nabicami sastim artik😠😠😠
Canım riskli gebeliğin varsa kapat kapını duyma senden yada çocuğundan önemli değil sende biraz arsız ol

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Walla ben ben senin yerinde olsam walla yenge hastayım gelemem,işi olsa benim belim acıyor karnım ağrıyor yapamam derim hiç bişi cocugumdan kıymetli değil hele ki elti son sırada gelir benim için
Kız bunları demeye bile gerek yok oram agriyo buram agriyo gerek yok direk ben hamileyim yapamam bitti net ayy üç te çocuk varmış yarın birgün bebek gelince oyuncak ederler ben ilk oğlum olduğunda yirmi yaşındaydım eltinin kızı beş hastaneden geldik bebek kuvezde diyo kızımın oyuncağı hastanede kaldı üç gün sonunda geldi bebeğim baktım kucağına veriyo kızımın oyuncağı aaa ben çıldırdım gelinlik yapıyorum her aklıma geldikçe kafayi yiyorum şimdi sıkıysa besige yaklaşsinlar valla şahin gibi beşiği beklerim hoş iki abisi var maşallah el surdurmezler yani canim bugün önünü kesmezssen yarın daha büyük problemler yasarsin

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Kızz eşinde seni destekliyor bulunması zor bir durum.
Eltin kim dış kapının çöpü. Gebeliğim riskli artık gereksiz evden çıkmıcam de.
Gitme küserse küssün kırılırsa kırılsın. Anne baba eş evlat gerisi koy çuvala at çöpe.
Sert oldu biraz galiba farklı bi duruma içim doluda...

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız bunları demeye bile gerek yok oram agriyo buram agriyo gerek yok direk ben hamileyim yapamam bitti net ayy üç te çocuk varmış yarın birgün bebek gelince oyuncak ederler ben ilk oğlum olduğunda yirmi yaşındaydım eltinin kızı beş hastaneden geldik bebek kuvezde diyo kızımın oyuncağı hastanede kaldı üç gün sonunda geldi bebeğim baktım kucağına veriyo kızımın oyuncağı aaa ben çıldırdım gelinlik yapıyorum her aklıma geldikçe kafayi yiyorum şimdi sıkıysa besige yaklaşsinlar valla şahin gibi beşiği beklerim hoş iki abisi var maşallah el surdurmezler yani canim bugün önünü kesmezssen yarın daha büyük problemler yasarsin
Ewet canim artij son demenin zamani geldi zaten kocamda bana laf edior yapma yapamam de dior

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamile olan sensin söyle durumunu artık çıkmak istemiyorum dikkat edecem de senden bebeğinden kıymetli değil ya tepkini koy

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kocanı dinliceksin kzum yuz verme kuserse kussun esim kiziyor de gec sonuçta senin gebeligin cok hassas

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar