Bu eltim eyice sinir etmeye başladi kizlar😑🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bu eltim eyice sinir etmeye başladi kizlar😑🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,972 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Bu eltim eyice sinir etmeye başladi kizlar😑🙁
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rabiacakir

rabiacakir

Kayıtlı Üye
rank
Eltimle aramizda 10yaşvar galiba beni ezmek kullanmak istio biktim artik yaa
Zaten benim 3tane cocugum düştü.bu son sansim igneyle yasior bebgim umrunda deil kadinin
Eltim ben kayinnam 3katli ayni dairedeyiz
En usstte ben kaliom ortada eltim ya herseyi benden getirp gotrmemi istio yoruldum artik kocamda bana laf eduo dedigini yapma onun dio anliomu diom yengen diom .eger dio bu cocumuda bisiy olursa basinizi etini yirim dio .. esimle tartisiom onun yuzunden ..heryere giderken benle gitmek istio ben evden cikmak istemiom gebeligim rsikli diye o umrunda deil vurdumduymaz biri nabicami sastim artik😠😠😠
Sana bişey diyeyimmi eğer kocan yapma diyosa yapma sen kocandan mesulsun ve eğer çocukla ilgili sıkıntılarda yaşıyorsan bırak yapma yazık günah esinlede boşuna tartışma eğer eşin yanindaysa ektin yapsın zaten senin durumun belli boşver muhattap bile olma ya elti nedir ya anan baban kardeşin deil sonuçta ona karşı bı sorumluluğun yok ailenin huzurunu düşün ve kocan nediyosa onu yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar