Sorum var Bu hastaligi bilen var mi kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sudenszz tarafından oluşturulan Bu hastaligi bilen var mi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu hastaligi bilen var mi kizlar
Konbuyu başlatan sudenszz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma Hatunun Annesi

sudenszz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aranizda okb hastasi var mi şoyle anlatayim surekli herseyin en kotusunu dusuyorum mesela 10 aylik bir kizim war sanki her an ona birsey olacakmis gibi bakin cok sacma gelebilir ama belki biliyorsunuzdur bu hastaligi birsey alirken atiyorum marketten yada disardan icimdeki ses alma alirsan kizina birsey olacak diyor veya surekli panik oluyorum vucudum uyusuyor hamileyim birde 6 aylik

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler canım bende de anksiyete kaygı bozukluğu var koronanin İlk çıktığı zamanlarda başladı çok kotuydum bana bir şey olacak çocuklarım kalacak sonra oğlum 10 aylık falandı ilaca başladım ama hiç bir şekilde yalnız kalmak istemiyordum sürekli ya bir yere giderdik yada birileri gelirdi tam ilacı bırakma aşamasında tekrar hamile olduğumu öğrendim ve bıraktım 3 ay falan içmedim sonra tekrardan daralmaya kafam uyusmaya başladı tabiki tetikleyen iki ayaklı faktörler de vardı psikiyatri bölümüne gittim ilaç verdi tekrar başladım doktor doğuma 10 gün kala bırak dedi bende yavaş yavaş bıraktım belki doğuma yakın zor olur diye 2 ay oldu bıraktım çok şükür iyiyim şimdi bazen ara sıra daraliyorum ana elhamdülillah iyiyim rabbim kimseyi sağlığı ile imtihan etmesin çok zor sende tedavi gormezsen ileride daha fazla artar bı psikiyatri bölümüne gorunmeni öneririm uzun oldu biraz kusura bakmayın 😘

Esma Hatunun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aranizda okb hastasi var mi şoyle anlatayim surekli herseyin en kotusunu dusuyorum mesela 10 aylik bir kizim war sanki her an ona birsey olacakmis gibi bakin cok sacma gelebilir ama belki biliyorsunuzdur bu hastaligi birsey alirken atiyorum marketten yada disardan icimdeki ses alma alirsan kizina birsey olacak diyor veya surekli panik oluyorum vucudum uyusuyor hamileyim birde 6 aylik
YouTube de İzzet Güllü isminde bi psikolog var. Onun videolarını tavsiye ederim. Bi deneyin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar