Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,287 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kaynanaları napıcaz😡😡😡
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Arsız kuzum laftan da anlamıyo illa kavga edecez ağzıma geleni söyledim bidaha çocuğumu yanına bırakıp arkamı bile dönmem arkamı döndüm hemen yapacağını yapmış eşim olmasa arada hiç görmesem aramam canım. Tabiyki evlatlarımız herkesten önemli.
Canım valla Allah sabır versin sana sende bebişini onunla hiç yanlız bırakma guvenilecek gibideğil çünkü eşinle konus sana arsızlık yapıyo belki ama eşin sert bir şekilde uyarsın de eşine bebeğimiz bişey olsa Bi alerjisi varsa ve Allah korusun hayatı tehlikeye girerse ne yapıcaz annen verebilecek i hesabını de uyarsın eşin söylesin canım

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Naptını Bi anlasam bide siz abartıyonuz al çocuğu geri sok diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide üste çıkıyo abartıyonuz diye deli edecek beni ya
Psikolojik sorunları var bnce kaynananın tek bırakma bebeğini onunla. Ama gelme demekle olması gerekini yapmşsn umarım bisüre gelmezde rahat edersin

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Koydum zaten cnm helva vermiş 40 günlük çocuğa ağzının kenarında gördük yoksa haberimiz olmuycak dünden beri çocuk ağlıyo öldürecek beni bu kadın ya

Herşeyi siz biliyorsunuz diyo bende sen o kadar doktordan iyi biliyon dedin dün irmik helvası vermiş gizlice yavrum dünden beri hiç durmuyo

Herşeyi siz biliyorsunuz diyo bende sen o kadar doktordan iyi biliyon dedin dün irmik helvası vermiş gizlice yavrum dünden beri hiç durmuyo

Aynen öyle kuzum lafta herşeyi biliyorlar ama çocuk kadar akıl yok yeni doğmuş bebeğe bunlar verilirmi ya
Yakacak çocuğu yaa nasıl saçmalık o bebek şuan anne sütünden başka bişey yememeli iken helva nedir ya nasıl bir saçmalık hele bal ne demek ya bebeği mi öldürmeye çalışıyor cidden Allah'ım akıl fikir versin inşallah 🙏 yavrum o yiyecekleri kaldıracak güçte mi ya susuzluktan yanar onun içi ya cidden offf ne denir bilemedim 🤦🤦

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojik sorunları var bnce kaynananın tek bırakma bebeğini onunla. Ama gelme demekle olması gerekini yapmşsn umarım bisüre gelmezde rahat edersin
İnşAllah gelmez cnm gelmem diyo ama umursamaz biraz yarın unutur yine gelir

Yakacak çocuğu yaa nasıl saçmalık o bebek şuan anne sütünden başka bişey yememeli iken helva nedir ya nasıl bir saçmalık hele bal ne demek ya bebeği mi öldürmeye çalışıyor cidden Allah'ım akıl fikir versin inşallah 🙏 yavrum o yiyecekleri kaldıracak güçte mi ya susuzluktan yanar onun içi ya cidden offf ne denir bilemedim 🤦🤦
Sorma. Kuzum sinirden sütüm kesildi 1.gün boyunca şimdi. Geliyo çok şükür Rabbim korusun böyle insanlardan ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar