Sorum var Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,476 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Malesef kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım ne yazikki yok haber
Rabbim kimseye yaşatmasın ya 😔😔

Malesef kuzum

Malesef kuzum

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda biliyorsunuz Hülya doğum yaptı ve erken doğdular ikizlerden birine dün gece ne yazık ki kaybettik Hülya'nın durumu da hiç iyi değil biri Şu an hala küvezde ve yoğun bakımda Hülya için hastanede olan bebeği için ve vefat etmiş bebeği için Kur'an bilen arkadaşlar veyahut da Türkçe mealinden okuyabilen Arkadaşlar ben okurum diyenler buradan dönüp sağlayabilir mi sayımızı bilelim ne kadar çok dua o kadar Hülya için rahatlamadır ferahliktir🙏🤲😔
Canım ben mesajını yeni gördüm 2 tane Yasin alıyorum ben okurum onun için çok üzülüyorum ona Rabbim sen onun yüreğine ferahlık ver çok zor çok konuşan var mı hiç durumu hakkında

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım ben mesajını yeni gördüm 2 tane Yasin alıyorum ben okurum onun için çok üzülüyorum ona Rabbim sen onun yüreğine ferahlık ver çok zor çok konuşan var mı hiç durumu hakkında
Allah razi olsun canim 34 du 36 yaziyorum
Ben ve ozlem diye arkadas iletisim halindeydik ama 2 gündür ikimizde ulasamiykruz maalsef

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda biliyorsunuz Hülya doğum yaptı ve erken doğdular ikizlerden birine dün gece ne yazık ki kaybettik Hülya'nın durumu da hiç iyi değil biri Şu an hala küvezde ve yoğun bakımda Hülya için hastanede olan bebeği için ve vefat etmiş bebeği için Kur'an bilen arkadaşlar veyahut da Türkçe mealinden okuyabilen Arkadaşlar ben okurum diyenler buradan dönüp sağlayabilir mi sayımızı bilelim ne kadar çok dua o kadar Hülya için rahatlamadır ferahliktir🙏🤲😔
Benfe okuurm kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar