Bu stresle yaşayamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Bu stresle yaşayamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,370 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu stresle yaşayamıyorum
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kudo Sedo Ela'M

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
İki gune belkk dogum yaparsn cnm .gtsn dese. İkk gn beklio snra suni vrriolar
ya iste beni de strese sokan sey beni rahatlatacak bisey soylemiyolar.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

git su gun gel de demiyolar. ya da icimi rahatlaticak bi kac aciklama da yok yapmiyolar

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank

git su gun gel de demiyolar. ya da icimi rahatlaticak bi kac aciklama da yok yapmiyolar
Cnm smdi gtsen caninj cok yakarlar muaneleryle bekle sancn sddetlenir evnde cek snra gt .. rabbm sag salim kucagna almayi nasip eder ins ..

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Bılemedım sımdı canım Allah yardımcın olsun ınsallah gelır sancın da yaparsın dogum sunı sancıya gerek kalmadan
inşallah. benimde tek dilegim bu 😔😔😔

Cnm smdi gtsen caninj cok yakarlar muaneleryle bekle sancn sddetlenir evnde cek snra gt .. rabbm sag salim kucagna almayi nasip eder ins ..
walla zaten ilk dogumumda oyle yapmistim. ewde cektim sancilarimi daha sonra gittim hastaneye

walla zaten ilk dogumumda oyle yapmistim. ewde cektim sancilarimi daha sonra gittim hastaneye

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma canım bebek ıyıse elbet dogacak ha bugun ha yarın sen doguma odaklan ınsallah hayırla saglıkla dogurursun 🤗

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar