Bu uygulama bir tek bana mı karışık geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kbrazhra tarafından oluşturulan Bu uygulama bir tek bana mı karışık geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 975 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu uygulama bir tek bana mı karışık geliyor
Konbuyu başlatan kbrazhra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

kbrazhra

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar yanlış anlamayında bn hem bişey paylaşırken hemde birine cvo yazarken neden bu kadar zorlanıyorum karışık geliyor bana biraz anlatır mısınız nasıl kullanacağımı yorum yapayım cvp vereyim diyorum yok adı yok bn robot değilim falan valla anlamadım hiç bir şey

Ya kızlar yanlış anlamayında bn hem bişey paylaşırken hemde birine cvo yazarken neden bu kadar zorlanıyorum karışık geliyor bana biraz anlatır mısınız nasıl kullanacağımı yorum yapayım cvp vereyim diyorum yok adı yok bn robot değilim falan valla anlamadım hiç bir şey
Gercekdende karışık ama dertlwsiyoruz herkes sorunlarını yazıyor birbirimizi tanımıyoruz ama rahatlıyorum boylelikle o robot değilim hesap açınca gelmiyo artik

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
BEnde başta çok zorladım ama az çok biliyorum şimdi artık 😊

kbrazhra

Kayıtlı Üye
rank
BEnde başta çok zorladım ama az çok biliyorum şimdi artık 😊
Aynen cnm bna eski sosyal anne daha kolaydı bu uygulamada güzel güzel değil demiyorum ama bn çözemedim yada gerçekten biraz karışık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gercekdende karışık ama dertlwsiyoruz herkes sorunlarını yazıyor birbirimizi tanımıyoruz ama rahatlıyorum boylelikle o robot değilim hesap açınca gelmiyo artik
Bnde geliyor ama hesap olmasına rağmen her cvpta yorumda önüme çıkıyor acaba bn mi bir yerde bir yanlış yapıyorum dertleşme sohbet tabiki güzel öyle olmasa zaten kullanmamızın bi anlamı kalmazdı ki kuzum

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm bna eski sosyal anne daha kolaydı bu uygulamada güzel güzel değil demiyorum ama bn çözemedim yada gerçekten biraz karışık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde geliyor ama hesap olmasına rağmen her cvpta yorumda önüme çıkıyor acaba bn mi bir yerde bir yanlış yapıyorum dertleşme sohbet tabiki güzel öyle olmasa zaten kullanmamızın bi anlamı kalmazdı ki kuzum
Aynn Zamanla artık canm napalım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Başta bana öyle geldi ama artık öyle değil alıştım. Ben robot değil butonu başlarda bende de oluyordu evet hesap vardı ama meğerse kayıtlı üye değilmişim ondan geliyormuş. Kayıt yaptıktan sonra direkt cvb yazıp yolluyorum artık sorun olmuyor. sende kayıt yaptır ondan sonra daha kolay kullanabilecek sin.♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar